Linia antybakteryjna AVA z aktywnymi jonami srebra

0

Najnowsze kosmetyki AVA do dezynfekcji rąk i twarzy oparte są na działaniu alkoholu, dzięki temu silnie redukują bakterie, jednak alkohol, zwłaszcza w dużym stężeniu, może wysuszać skórę. Dlatego w innowacyjnej linii AVA Hygienic Line zastosowano niezwykle skuteczny, opatentowany składnik ? srebro, który w połączeniu m.in. z ekstraktami z aloesu, wierzby i olejku z drzewa herbacianego działają antybakteryjnie i dodatkowo pielęgnują skórę. Skuteczność działania AVA Hygienic Line została potwierdzona badaniami.

HYGIENIC LINE Antybakteryjny żel do rąk na bazie alkoholu z aktywnymi jonami srebra

Skuteczny żel do rąk na bazie alkoholu etylowego redukuje bakterie i oczyszcza dłonie bez użycia wody. Jony aktywnego srebra działają przeciwko drobnoustrojom chorobotwórczym. Aloes, rumianek i gliceryna zapobiegają przesuszeniu skóry, działają łagodząco. Żel bez spłukiwania zwiększa higienę rąk i nawilża. Wskazany do stosowania w pracy, w szkole i w podróży.

Dostępny w 3 wersjach opakowań:

  • butelka i tuba travel & pocket 50 ml: 17 zł,
  • tuba 200 ml: 27 zł

HYGIENIC LINE Antybakteryjny żel do mycia rąk na bazie alkoholu z aktywnymi jonami srebra

Żel do mycia rąk o antybakteryjnym działaniu. Zastępuje tradycyjne mydło. Opatentowana technologia PURE, oparta na aktywnych jonach srebra, szybko i skutecznie redukuje chorobotwórcze bakterie. Kompleks ekstraktu z wierzby i olejku z drzewa herbacianego, w połączeniu z pochodnymi salicylowymi, hamuje rozwój drobnoustrojów.

Ekstrakty z aloesu i rumianku chronią skórę przed wysuszeniem, łagodzą i regenerują. Polecany do codziennego stosowania, również przez osoby nietolerujące tradycyjnych środków myjących.

Cena: 30 zł/ 200 ml

HYGIENIC LINE Antybakteryjny żel do mycia twarzy z aktywnymi jonami srebra

Żel do mycia twarzy, bezwzględny dla bakterii i innych zanieczyszczeń. Technologia PURE z aktywnymi jonami srebra wykazuje antybakteryjne działanie. Synergiczna mieszanka ekstraktu z wierzby i olejku z drzewa herbacianego, wzbogacona o pochodne salicylowe, głęboko oczyszcza, redukuje chorobotwórcze drobnoustroje. Ekstrakty z aloesu i rumianku łagodzą podrażnienia i optymalnie nawilżają skórę. Polecany jest do codziennego mycia, również osobom nietolerującym zwykłych środków myjących.

Cena: 28 zł/200 ml

HYGIENIC LINE Antybakteryjny tonik do twarzy z aktywnymi jonami srebra

Tonik do twarzy – delikatny dla skóry, bezwzględny dla bakterii. Przywraca naturalną równowagę hydrolipidową skóry. Nowoczesna Technologia PURE oparta na aktywnych jonach srebra zapewnia szerokie spektrum działania antybakteryjnego. Kompleks roślinny złożony z olejku z drzewa herbacianego i ekstraktu z kory wierzby, wzbogacony w pochodne salicylowe, redukuje drobnoustroje chorobotwórcze, a aloes i kwas hialuronowy pozwalają skórze zachować optymalny stopień nawilżenia.

Cena: 21 zł/200 ml

Leave A Reply

Your email address will not be published.