W świecie urody, mody i showbiznesu...

Odżywcze serum do paznokci dermena Regenail

0 0

Odżywcze serum do paznokci dermena regenail to produkt oparty na aktywnym kompleksie olejków naturalnych (z mirry, bawełny, migdałów, kiełków pszenicy i oleju canola), wzbogacony witaminowym koktajlem naprawczym (witamina A, E, F i C) oraz lecytyną. Skład produktu zapewnia kompleksową pielęgnację i ochronę płytkę paznokcia oraz naskórka. Wzmacnia strukturę paznokcia, wygładza jego powierzchnię. Zapobiega łamaniu i rozdwajaniu się paznokci, poprawiając ich elastyczność. Intensywnie nawilża, natłuszcza i zmiękcza suche i popękane skórki wokół paznokci.

Regularne stosowanie odżywczego serum do paznokci dermena regenail zapewnia pełną i długotrwałą ochronę paznokci i skórek, poprawia ich wygląd i kondycję. Paznokcie stają się mocniejsze, odporniejsze na uszkodzenia i bardziej błyszczące, a skórki wokół paznokcia delikatniejsze i bardziej elastyczne. Serum posiada przyjemny owocowy zapach, łatwo nakłada się na paznokcie i szybko się wchłania.

Sposób stosowania: Stosować serum 1-2 razy dziennie na umytą i osuszoną powierzchnię paznokci oraz otaczające paznokieć skórki. Tuba z pędzelkiem umożliwia łatwe i precyzyjne nałożenie preparatu. Po aplikacji delikatnie wmasować serum i pozostawić do wchłonięcia. Produkt może być stosowany w sposób ciągły.

Wskazania:

  • słabe, łamliwe i rozdwajające się paznokcie
  • zniszczone i wymagające regeneracji paznokcie
  • suche i popękane skórki wokół paznokci

Cena: 15 zł (7 ml)

Leave A Reply

Your email address will not be published.