W świecie urody, mody i showbiznesu...

Piekne i zgrabne ciało – to możliwe dzięki Reaction

0 37

Moda na piękne i zadbane ciało jest ponadczasowa. Każda z nas marzy o pięknej cerze, twarzy pozbawionej „trofeów” upływającego czasu, czy wreszcie figurze, która nie będzie ukrywana za stylizacjami modnych projektantów. Tak wiele oczekiwań niesie ze sobą konieczność sięgania po równie liczne rozwiązania. I tak rozpoczynają się nasze poszukiwania odpowiednich zabiegów na twarz, ciało, których skuteczność najczęsciej pozostawia wiele do życzenia.

Chciałoby się powiedzieć: czas na zmiany! Jest ku temu niewiarygodna wręcz okazja, a to za sprawą multiplatformy zabiegowej REACTION. Jest to najwyższej klasy urządzenie  medycyny estetycznej, przeznaczone do zabiegów twarzy, szyi i ciała, koncentrujące swoje działanie na natychmiastowej poprawie napięcia i elastyczności skóry, redukcji zmarszczek, modelowaniu owalu twarzy, podniesieniu pośladków, a także modelowaniu sylwetki z jednoczesną poprawą jędrności skóry, redukcji cellulitu, drenażu limfatycznego.

System REACTION jest oparty na opatentowanej technologii CORE – Chanelling Optimised RF Energy –  i polega na emisji bipolarnej energii fali radiowej  o trzech różnych częstotliwościach: 0,8 MHz; 1,7 MHz i 2,45 MHz w jednym programie zabiegowym, występującej także w kombinacji z funkcją vacum, zwiększającą skuteczność zabiegu, oraz zapewniającym komfort chłodzeniem w głowicy. Możliwości zabiegowe REACTION są wręcz nieograniczone i obejmują 192 zabiegi podzielone na cztery grupy:

Body Contouring

Idealne połączenie dwóch skutecznych technologii pozwala na maksymalizację efektów zabiegowych. Wywołuje doskonały efekt poprawy jędrności skóry w przypadku utraty elastyczności np. po ciąży, modeluje sylwetkę, przywraca zaburzoną cyrkulację krwi i limfy, poprawia metabolizm komórkowy, redukuje cellulit i zatrzymanie wody, powoduje długotrwały efekt napięcia skóry poprzez stymulowanie fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenu i elastyny.

Face Contouring

Opatentowane rozwiązania stworzone na potrzeby pracy na większych partiach twarzy, szyi, dłoniach oraz ramionach. Przynosi doskonałe efekty w zakresie liftingu, poprawy elastyczności skóry, modelowania owalu twarzy oraz ramion, redukcji zmarszczek z natychmiastowym ich wypełnieniem, poprzez denaturację włókien kolagenu, zabiegów przeciwstarzeniowych na dłoniach.

Skin Thightening

Przeznaczony jest do opracowywania mniejszych zmarszczek, szczególnie w obszarze oczu, czoła oraz wokół ust, a także dłoni, skutkując natychmiastowym efektem ujędrnienia skóry oraz redukcji zmarszczek.

Multi Contouring

Opatentowana technologia CORE, pozwalająca na jednoczesne działanie na różnych warstwach skóry, zapewniająca doskonałe rezultaty przywrócenia jędrności skóry dla osób ze zlokalizowaną w obszarze zabiegowym tkanką tłuszczową, wpływając pozytywnie także na jej redukcję.

Skuteczność REACTION

Zdolność kontrolowania głębokości wnikania ciepła doskonale sprawdza się zarówno w zabiegach na ciało, jak i na twarz. Po przeprowadzonych badaniach na grupie pacjentów  u 81% zauważono wyraźną poprawę w zakresie redukcji zmarszczek oraz przywrócenia napięcia i jędrności skóry. Możliwość synergicznej oraz niezależnej pracy radiofrekwencji i vacum, przy doborze jednej z trzech opatentowanych głowic pozwala na przeprowadzenie szybkich i potwierdzonych wynikami badań, skutecznych zabiegów.

Zaufali nam najlepsi

REACTION amerykańskiej firmy VIORA Ltd. stanowi dziś wyposażenie każdej nowoczesnej kliniki medycyny estetycznej. Doskonałe wyniki kliniczne znalazły potwierdzenie w wielu znanych i cenionych placówkach w Polsce i na świecie i tak m.in.

– Centro Medico Dr.  Eduardo Krulig  – C/Darias y Padron I, Cruz de Tenerefife, Hiszpania – dr Edward Krulig

– Poradnia Medycyny Estetycznej – Al. Ujazdowskiej 22/2, Warszawa – dr Andrzej Ignaciuk

– Klinika Estetyczna Mona Liza – sieć HEDONAI Centros Medico – Esteticos – Al. Jerozolimskie 56c, Warszawa – dr Indigo de Felippe

Znalazłam odpowiedź na moje problemy. Wszystko w jednym miejscu, bez konieczności poszukiwań różnych urządzeń. REACTION naprawdę rozumie język ciała! Doskonale wsłuchuje się w nasze potrzeby!

 

NAVA GROUP to firma dostarczająca najlepszej jakości urządzenia takich marek jak Viora, Asclepion Laser Technologies, Hironic, Starvac Group, Hapro, KBL, Sybaritic, Panda i innych do klinik medycyny estetycznej,  salonów kosmetycznych, SPA i Wellness na terenie Polski i poza jej granicami. Firma składa się ze specjalistów, którzy doradzają swoim klientom wybór najlepszego urządzenia, szkolą i służą pomocą. NOVA GROUP posiada rozwiązania skierowane do nowoczesnych placówek zajmujących się zdrowiem i urodą. W wyborze propozycji do swojej oferty kierują się nowatorską technologią, która wiąże się z udowodnioną badaniami skutecznością oraz wysoką jakością wykonania. Ich sprzęt to zarówno urządzenia kształtujące sylwetkę, modelujące owal twarzy, usuwające trądzik czy redukujące cellulit. To wielofunkcyjny sprzęt, który sprawdzi się w każdym profesjonalnym gabinecie.

Leave A Reply

Your email address will not be published.