Prezent na Dzień Chłopaka dla automaniaka

0

Dzień Chłopaka, który co roku obchodzimy 30 września zbliża się wielkimi krokami. Wśród naszych najbliższych zapewne jest ktoś, kto tego dnia obchodzi swoje święto. Jeśli Twój mąż, chłopak, brat, tata lub kolega są w ciągłym ruchu  – przemieszczają się za pomocą samochodu, motoru lub roweru albo też często wyjeżdżają, mamy pomysł na prezent dla nich.

Choć Dzień Chłopaka jest jednym z najmłodszych świąt w naszej tradycji – obchodzimy je w Polsce od 1999 roku – to na stałe przyjęło się w naszej kulturze. Tak jak Panie mają swoje święto 8 marca, tak Panowie czekają na życzenia i drobny upominek 30 września.

Zwykle mamy problem z dobraniem odpowiedniej niespodzianki dla mężczyzn – z perfumami możemy nie trafić w gust, poduszki czy kubki ze zdjęciami już dostali, a przy niewielkim budżecie trudno jest znaleźć prezent zarówno praktyczny jak i interesujący dla mężczyzny. Jeśli osoba obdarowana jest fanem sportu lub samochodów, albo też miłośnikiem turystyki, idealnym prezentem będzie nawigacja Navmax. Jest to aplikacja nawigacyjna, którą można bez problemu i szybko wgrać na smartfon czy tablet, które w odróżnieniu od standardowych urządzeń do nawigacji – nosimy zawsze przy sobie.

To urządzenie ma dodatkowe zalety, które zadowolą każdego mężczyznę. Navmax to aplikacja on-board. Mapy są zainstalowane na urządzeniu mobilnym, dzięki czemu Panowie doceniają różnicę w płynności i szybkości przeliczania trasy. Nie wymaga on także dostępu do Internetu. Dodatkowo aplikacja z usługą on-line – Navmax Traffic Control uwzględnia w planowaniu trasy aktualną sytuację na drodze, tj. korki czy roboty drogowe. Nawigacja jest bardzo przydatna także w czasie podróży za granicą. Dostępne są już mapy wszystkich państw Europy i sukcesywnie dodawane są mapy reszty państw świata – także Ameryki, Afryki i Azji.

Navmax to produkt polski, który ma świetną jakość map, w najniższej dostępnej cenie. Można go kupić przez stronę internetową producenta www.navmax.com.pl lub na App Store. Licencja roczna z aktualizacjami to koszt zaledwie 39 zł w promocji na Dzień Chłopaka. Licencja bezterminowa z mapami Polski i z roczną aktualizacją dostaniemy za 49 zł, a z mapami Europy za 149,99 zł. Z kolei roczna licencja aplikacji pozwalającej ominąć korki – Navmax Traffic Control to koszt 49,99 zł. Ceny te nie nadwyrężą zatem naszego budżetu i każdy będzie w stanie kupić odpowiedni dla swojego portfela prezent. Osoba obdarowana planuje zmianę telefonu? To także nie problem. Navmax umożliwia przenoszenie licencji miedzy urządzeniami, a także systemami operacyjnymi. Tak więc wszyscy obdarowani Panowie cieszyć się będą długi czas ze swoich licencji bezterminowych.

Mężczyźni pełnią niezaprzeczalnie ważną rolę w naszym życiu, dlatego prezent ma podkreślić jak tą rolę doceniamy. Warto zatem kupić coś, co naszego mężczyznę faktycznie ucieszy i jednocześnie pokarze jak bardzo rozumiemy ich potrzeby. To w końcu ich święto.  
 

Leave A Reply

Your email address will not be published.