W świecie urody, mody i showbiznesu...

KIKO MILANO Invisible Touch Face Fixing Powder – matujący puder wszech czasów

0 4

Zapewnia delikatną przezroczystą powłokę, dając naturalny efekt drugiej skóry. Gwarantuje matowe wykończenie bez ryzyka wysuszenia i idealnie sprawdza się do szybkich poprawek makijażu w ciągu dnia. To opis pudru wszech czasów! Sięgnij po Invisible Touch Face Fixing Powder od KIKO MILANO i przekonaj się, że puder może dać efekt wygładzenia cery, niemal jak po zastosowaniu filtra z Instagrama.

Marka KIKO Milano, w imię hasła Be What You Want to Be, czyli Bądź, kim chcesz być, od ponad 25 lat pomaga kobietom podkreślać to, co w nich najpiękniejsze. Szanuje ich indywidualizm, a jednocześnie podsuwa najświeższe trendy, jak na markę ze stolicy mody przystało. Dlatego jako ekspert od makijażu wie, że jedno to modny, a drugie to trwały make-up. W ofercie KIKO MILANO nie mogło więc zabraknąć kosmetyku, który znacznie przedłuży trwałość makijażu – zarówno tego dziennego, jak i wieczorowego.

Invisible Touch Face Fixing Powder tomatujący puder o działaniu utrwalającym do wszystkich rodzajów cery, który eliminuje efekt świecenia się skóry. Jego konsystencja zapewnia delikatną, przezroczystą powłokę o matowym wykończeniu, a miękka gąbeczka gwarantuje łatwą i równą aplikację.

Po nałożeniu skóra jest bardzo gładka i miękka w dotyku. Invisible Touch Face Fixing Powder bardzo dobrze sprawdza się podczas szybkich poprawek makijażu w ciągu dnia. Utrwala make-up i wydłuża jego trwałość, nie zmieniając przy tym koloru. Niedoskonałości skóry są zatuszowane, a cera ma nieskazitelny wygląd bez świecących stref – i to wszystko bez efektu maski. Wisienką na torcie opakowania jest natomiast pokrywka w eleganckim, stalowoszarym kolorze z wygrawerowanym logo KK.

KIKO MILANO, Invisible Touch Face Fixing Powder, 72 zł

Leave A Reply

Your email address will not be published.