W świecie urody, mody i showbiznesu...

Tolerance Hydra-10 – naturalny biomimetyczny produkt nawilżający

0 0
Nasza skóra wie najlepiej, czego potrzebuje do prawidłowego nawilżenia. Tolerance Hydra-10 to biomimetyczny produkt o innowacyjnej, opatentowanej formule, którego skład idealnie naśladuje substancje występujące naturalnie w ludzkiej skórze i gwarantuje jej 48-godzinne nawilżenie. 

Po wakacjach nasza skóra potrzebuje dużej dawki nawilżenia. Choć ten inteligentny narząd doskonale potrafi o siebie zadbać i wie, jak się w naturalny sposób chronić, warto zdecydować się na odpowiednią pielęgnację. Laboratoria Pierre Fabre postanowiły zainspirować się geniuszem skóry i stworzyć produkt, który będzie naśladował jej skład oraz strukturę ochronną. Biomimetyka stanowi ogromny postęp naukowy w dziedzinie naturalnego nawilżania skóry.

Dzięki doświadczeniu w dziedzinie dermokosmetyków oraz przywiązaniu do naturalności, marka Eau Thermale Av?ne znalazła zrównoważone i odpowiedzialne źródło inspiracji w samej skórze. TOLERANCE HYDRA?10 to kompozycja 10 doskonale przyswajalnych składników, które dostarczają skórze dokładnie tego, czego potrzebuje i utrzymują naturalną równowagę mikrobiomu. Tylko tyle ile potrzeba i nic więcej. Ta wyjątkowa, bezpieczna formuła jest pozbawiona konserwantów, substancji zapachowych i innych dodatków. Dzięki temu sprzyja naturalnemu nawilżeniu skóry, wzmacnia barierę ochronną skóry i przywraca jej komfort. Nowa linia dermokosmetyków TOLERANCE HYDRA-10 to połączenie skuteczności i innowacji z wyjątkowo przyjemnymi, lekkimi konsystencjami, z których znana jest marka Eau Thermale Av?ne.

Woda, lipidy, cukry występują naturalnie w ludzkiej skórze, dlatego w składzie TOLERANCE HYDRA-10 znajduje się 100% składników pochodzenia naturalnego.

  1. Kwas hialuronowy jest naturalnym składnikiem macierzy międzykomórkowej. Jego rolą w formule TOLERANCE HYDRA-10 jest nawilżanie, ponieważ ma zdolność wiązanie do 1000 razy więcej wody, niż wynosi jego własna masa.
  2. Nasza skóra w 70% składa się z wody. Woda termalna Av?ne, która znajduje się w składzie TOLERANCE HYDRA-10 pochodzi ze źródła Av?ne-les-bains. Dzięki unikalnym składnikom mineralnym i biologicznym, charakteryzuje się niezwykłymi właściwościami łagodzącymi i zmiękczającymi.
  3. Gliceryna to cukier, który naturalnie występuje w ludzkiej skórze. Zwiększa zdolność skóry do zatrzymywania wody, zapobiega odwodnieniu i nawilża. Gliceryna zawarta w produktach TOLERANCE HYDRA-10 jest pochodzenia roślinnego.
  4. Masło Shea, zawiera kwasy tłuszczowe odpowiadające kwasom występującym w ludzkiej skórze oraz tokoferol, naturalny antyoksydant. Dzięki temu głęboko ją odżywia i chroni.
  5. Trójglicerydy to podstawowe składniki sebum, które chronią skórę przed odwodnieniem. 6, 7. Emulgatory pochodzenia naturalnego wzmacniają funkcję bariery ochronnej i wspomagają naturalne nawilżenie skóry.

Leave A Reply

Your email address will not be published.