W świecie urody, mody i showbiznesu...

Pomysły na Dzień Chłopaka

0 1
Dzień Chłopaka często jest postrzegany jako dzień partnera, więc staje się okazją do wręczania upominku czy przygotowania niespodzianki wśród par w nieformalnych związkach. Oto kilka podpowiedzi jak nietypowo można spędzić ten dzień, aby sprawił obdarowanemu nie tylko radość, ale zapisał się też na długo w jego pamięci.

Dzień Chłopaka może być okazją, aby podejść do tematu w mniej konwencjonalny sposób i podarować bliskiej osobie trochę pozytywnych emocji, jak również wspólnie spędzić nietypowo czas.

Logiczna łamigłówka z dużą dawką zabawy: Escape Room

Wizyta w Escape Room, tym bardziej jeśli jest niespodzianką dla jej uczestników, może okazać się świetną zabawą. Pozwala rozwijać umiejętności logicznego myślenia pod presją czasu, spędzić aktywnie i oryginalnie czas. Wystroje pokojów stwarzają szansę, aby przenieść się do konkretnej historii, gdzie rozwiązywanie zagadek w określonym czasie pozwala znaleźć klucz do wyjścia z pokoju. Do wyboru zazwyczaj są różne pokoje tematyczne, a w każdym z nich inny scenariusz gry. Escape Room to pomysł na kreatywne spędzenie czasu z bliskimi czy w gronie przyjaciół.

Nuta mocnej adrenaliny: strzelnica

Dla miłośników strzelectwa ciekawą niespodzianką może być wizyta na strzelnicy, na której pod opieką wykwalifikowanego instruktora można wypróbować różne rodzaje broni. Podczas takiego spotkania można zapoznać się z budową broni, poznać metody jej ładowania, przeładowywania oraz wszystkie zasady bezpieczeństwa obowiązujące na strzelnicy. Instruktor może również nauczyć nas prawidłowej postawy strzeleckiej i technik celnego strzału. Wizyta na strzelnicy zorganizowana przez dziewczynę z okazji Dnia Chłopaka może okazać się dla niego dużym zaskoczeniem, które na długo zapamięta.

Mocne wrażenia na torze: jazda gokartem

Jazda gokartem to niezapomniana przygoda, która pozwala zaznać prawdziwych motoryzacyjnych emocji. Jazda na specjalnie przygotowanym torze kartingowym przystosowanym do dynamicznej jazdy, pozwala na ćwiczenie refleksu, techniki jazdy i panowania nad pojazdem. Dla chłopaka może być świetną okazją do sprawdzenia się w roli kierowcy wyścigowego, a dla przedstawicielek płci pięknej może być szansą, aby doświadczyć niezapomnianych motoryzacyjnych emocji wspólnie z bliską osobą. Jazda gokartem jest dostępna w coraz większej liczbie lokalizacji w całej Polsce i sprawi radość każdemu, kto lubi sportową rywalizację i dobrą zabawę.

Jak dowodzą badania, prezenty oparte na emocjach i doświadczeniach, dostarczają obdarowanej osobie dłużej trwającego poczucia szczęścia niż przedmioty. Większość chłopców niezależnie od wieku, interesuje się motoryzacją, sportem lub muzyką i w każdej z tych kategorii można znaleźć oryginalne i niezapomniane atrakcje, jak chociażby jazda Monster Truckiem, trening karate czy lekcja gry na perkusji. Wybierając upominek na Dzień Chłopaka warto uwzględnić przede wszystkim zainteresowania obdarowanego, jego charakter i osobowość – podpowiada Aleksandra Skrzyńska z serwisu Prezentmarzeń.

Gadżet do samochodu

Ciekawym i praktycznym prezentem dla zmotoryzowanego chłopaka może być kamera samochodowa. Marka Mio wprowadziła kamerę MiVue 545 z HDR w rozsądnej cenie.

Tradycyjnie przyjęło się, że prezent na Dzień Chłopaka jest raczej symbolicznym upominkiem, co nie znaczy jednak, że nie może być wyjątkowy. Kreatywnie i aktywnie spędzony czas na realizacji wybranej atrakcji dłużej zapada w pamięć, ponieważ emocje jakich wówczas doświadczamy są silnym nośnikiem wspomnień. Głównym zadaniem każdego prezentu jest sprawianie radości, dlatego warto sięgnąć po prezenty w formie przeżyć.

Leave A Reply

Your email address will not be published.