W świecie urody, mody i showbiznesu...

Kosmetyczna nowość w portfolio marki so!flow by Vis Plantis!

0 0
W końcu nadeszły cieplejsze dni, a wraz z nimi chęć założenia sukienek i sandałków. Taki wygląd pięknie podkreśli delikatna i naturalna opalenizna, którą uzyskasz z najnowszą pianką brązującą od so!flow by VisPlantis.

Konsystencja satysfakcjonującego musu do ciała wraz z szybkim i pielęgnującym działaniem sprawiają, że my już pokochałyśmy ten produkt. Dla wielu z nas, skóra muśnięta słońcem jest definicją wakacyjnego, zdrowego wyglądu – a to wszystko bez wystawiania skóry na szkodliwe działanie promieni słonecznych.

Pianka brązująca so!flow widocznie i szybko poprawia koloryt skóry, nadając jej zdrowy, opalony wygląd i przy okazji pielęgnując. To wszystko bez nieestetycznych smug i wysuszania, ponieważ producent zawarł w piance Erytrulozę, która już od pierwszego użycia nadaje skórze naturalnie ciemniejszy odcień.

Samoopalacz inny niż wszystkie

Jeśli samoopalacz kojarzy Ci się z przykrym zapachem i smugami lub nieidealnym kolorem, nowa pozycja od so!flow (którą pokochałyśmy za ich produkty do włosów!) z pewnością zmieni Twoje postrzeganie. Już od pierwszego użycia zauważysz piękną opaleniznę – odpowiedzialne są za to składniki naturalnego pochodzenia DHA i Erytruloza. W składzie znajdują się również: wyciąg glicerynowo-wodny z marchwii orzecha włoskiego, które nadają skórze pięknego, matowo-brązowego kolorytu. W składzie jest również betaina cukrowa, silnie nawilżająca skórę i poprawiająca jej elastyczność, a także nadająca skórze gładkość gliceryna.

W delikatnej piance znalazł się również adaptogen przywracający naturalną równowagę ciała i umysłu – wąkrotka azjatycka, która przyspiesza procesy gojenia, wzmacnia barierę skórną, a także stymuluje produkcję kwasu hialuronowego, kolagenu czy elastyny, zwiększając nawilżenie oraz elastyczność naskórka. Pianka ma piękny zapach kokosa z mango.

Pianka brązująca so!flow dostępna jest w sklepie producenta: www.elfa-pharm.pl w cenie regularnej 51,99 zł.

Leave A Reply

Your email address will not be published.