W świecie urody, mody i showbiznesu...

Zapach owoców w twoim domu

0 1
Zaproś zapach lata do swojego domu. Niech pachnie w nim truskawkami ze śmietaną lub malinową konfiturą. Te owocowe kombinacje stworzyły Aroma Home oraz Dorota Szelągowska. Niech będzie słodko, smacznie i rozkosznie.

Aroma Home & Dorota Truskawki ze śmietaną

Świeże truskawki polane gęstą, słodką śmietaną – to smak słonecznego, upalnego lata. Na samą myśl robi się błogo, beztrosko i przyjemnie.

  • nuta głowy: mleko, truskawka
  • nuta serca: poziomka, pieczone jabłko, owoce leśne
  • nuta bazy: jagoda, karmel

W skład linii Truskawki ze śmietaną wchodzą zapachowa świeca, patyczki oraz zawieszka z celulozy. Knot świeczki jest z drewna. Gdy się pali, imituje odgłosy kominka. Patyczki oraz zawieszka wykonane są z chłonnej celulozy.

Ceny: świeczka zapachowa 36,99 zł, patyczki zapachowe 32,99 zł, zawieszka z celulozy 5,99 zł

Aroma Home & Dorota Konfitura malinowa

Soczysty zapach słodkich malin dojrzałych w słońcu. Nie można mu się oprzeć. Przywołuje wspomnienie szalonych wakacji, podczas których wszystko było ekscytujące.

  • nuta głowy: truskawka, malina, czarna porzeczka, rabarbar, jabłko
  • nuta serca: jaśmin, brzoskwinia, fiołek
  • nuty bazy: drzewo, paczula, wanilia

W skład linii Konfitura malinowa wchodzą zapachowa świeca, patyczki oraz zawieszka z celulozy. Knot świeczki jest z drewna. Gdy się pali, imituje odgłosy kominka. Patyczki oraz zawieszka stworzone są z chłonnej celulozy.

Ceny: świeczka zapachowa 36,99 zł, patyczki zapachowe 32,99 zł, zawieszka z celulozy 5,99 zł Dostępne w internetowym sklepie aromame.eu

Leave A Reply

Your email address will not be published.