W świecie urody, mody i showbiznesu...

Zadbane włosy latem

0 1
Wysokie temperatury, aktywność na świeżym powietrzu, długie spacery i przebywanie poza domem – to wiosna! Myśląc o pielęgnacji skóry w ciepłe dni, pierwsza myśl jaka przychodzi to głowy to oczywiście filtr! Czy wiesz, że włosy również należy chronić przed promieniami UV? Zadbaj o to, by również wiosną Twoje włosy olśniewały blaskiem!

Maska Acid Balance – unikalne zestawienie ekstraktów z winogron i owoców cytrusowych. Zawiera proteiny jedwabiu, które dostarczają niezbędnych składników odżywczych do głębokich warstw włosów. Zastosowany w niej filtr, tworzy na powierzchni włosa równomierną błonę chroniącą  przed promieniowaniem UV.

Emulsja Acid Balance – zalecana do pielęgnacji włosów po profesjonalnych zabiegach koloryzacyjnych. Zakwasza włosy, tym samym doskonale chroni intensywność i głębię koloru. Bogata w składniki odżywcze, które nadają włosom połysk, elastyczność i zdrowy wygląd. Emulsja zawiera filtr UV, który chroni włosy przed promieniowaniem.

Maska Sleek Line COLOUR  wydłuża trwałość i intensywność koloru. Silnie nawilża, nadaje włosom nowego blasku. Maska przeznaczona jest do pielęgnacji włosów farbowanych. Zawiera filtr UV, chroniąc tym samym przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych.

Szampon Sleek Line COLOUR – delikatnie myje, nawilża i pięknie podkreśla kolor włosów. Chroni przed promieniowaniem UV. Wydłuża trwałość i świeżość koloru. Sprawdzi się idealnie do codziennego stosowania.

Leave A Reply

Your email address will not be published.