YstheAL INTENSE – koncentrat przeciwzmarszczowy

0

Jak wszystkie produkty pielęgnacyjne gamy, YsthéAL INTENSE jest wzbogacony w wodę termalną Avene o działaniu kojącym i zapobiegającym podrażnieniom. Jego tolerancja została sprawdzona dla wszystkich typów skóry, również najbardziej wymagającej (skóra w fazie epidermizacji po zabiegu chirurgii estetycznej) oraz wrażliwej. Formuła YsthéAL INTENSE przeznaczona do wszystkich rodzajów skóry ma miękką i stapiającą się ze skórą konsystencję, która szybko się wchłania, tworząc matowe, aksamitne wykończenie.

I oczywiście bezpieczeństwo jest priorytetem-specjalne opakowanie bez wstecznego przepływu powietrza gwarantuje maksymalną ochronę antyoksydacyjną. Wyjątkowe właściwości Retinaldehydu są zabezpieczone, oferując pełną skuteczność.

Ystheal-Intense-koncentrat-przeciwzmarszczkowy-beautyshowYsthéAL INTENSE, idealny partner dla kobiet, które szukają:

  • rozwiązania zapewniającego poprawę jakości skóry
  • intensywnej skuteczności przeciwzmarszczkowej
  • kuracji przeciwstarzeniowej w uzupełnieniu do codziennej pielęgnacji
  • pielęgnacji uzupełniającej po zabiegach kosmetycznych regenerujących skórę (peeling, laser)

Doskonałe osiągnięcia w pielęgnacji przeciwzmarszczkowej od ponad 20 lat

Co minutę w Europie sprzedawany jest jeden z produktów gamy YsthéAL.

Niezależnie od wieku współczesne kobiety pragną zwalczać zmarszczki, oczekując jednocześnie ,,efektu pięknej skory”. Eau Thermale Avene jest ich wiernym sprzymierzeńcem w dążeniu do młodego wyglądu. Gama YsthéAL spełnia wszystkie pragnienia i oczekiwania dotyczące skuteczności, jakości i bezpieczeństwa kosmetyku dzięki wiodącemu składnikowi aktywnemu: RETINALDEHYDOWI.

“PODWÓJNY AGENT”
YsthéAL INTENSE zwiększa skuteczność, oferując podwójne działanie: pielęgnację przeciwzmarszczkową oraz odnowę skóry. Jego cel to zmarszczki i bruzdy, utrata blasku oraz nierównomierna powierzchnia cery.

“W JEDNOŚCI SIŁA”
Nowa formuła zawiera podwójne stężenie Retinaldehydu i Pre-Tokoferylu w opatentowanym połączeniu o udowodnionej skuteczności. Dzięki tej synergii zasoby witaminy A w skórze zwiększają się w sposób trwały!

POJEMNOŚĆ: 30 ML; CENA: OKOŁO 115 PLN

Leave A Reply

Your email address will not be published.