Dermika Expressima

0

Miostarzenie to proces powstawania zmarszczek mimicznych. Są one konsekwencją naturalnej ekspresji twarzy, która związana jest ze skurczami mięśni. W ich wyniku komórki skóry, oprócz białek elastycznych, zaczynają produkować białka kurczliwe, odpowiedzialne za utrwalanie i pogłębianie zmarszczek. DERMIKA EXPRESSIMA redukuje właśnie zmarszczki mimiczne.

Kosmetyk bazuje na składnikach, które działają u podstaw tworzenia się zmarszczek mimicznych, aby zmniejszyć liczbę i intensywność skurczy związanych z ekspresją twarzy. Dzięki temu przeciwdziałają produkcji białek kurczliwych – przyczyny powstawania i utrwalania się zmarszczek mimicznych.

EXPRESSIMA-dermika-beautyshowSeria została stworzona z myślą o redukcji zmarszczek mimicznych będących pierwszą, widoczną oznaką starzenia. Pojawiają się one już po 25. roku życia, a z wiekiem utrwalają się i pogłębiają.

-N-LOCK SYSTEM – inteligentne nośniki (bio–drony) dostarczają składniki aktywne precyzyjnie do komórek nerwowych. Przenoszone przez nie substancje czynne (peptydy) blokują generowanie i wysyłanie przez neurony sygnału inicjującego skurcze mięśni – główną przyczynę powstawania zmarszczek mimicznych.

-N-PEPTIDE – neuroaktywny peptyd blokuje odbieranie przez komórki mięśniowe sygnału, którego zadaniem jest inicjacja skurczu. Dzięki temu ogranicza liczbę mikroskurczów, aby redukować utrwalone zmarszczki mimiczne.

-HYDRO-VITAL – zatrzymuje wodę w naskórku, aby utrzymać jego długotrwałe, optymalne nawilżenie i gładkość. Rewitalizuje cerę, dba o jej świeży i piękny wygląd.

-NUTRI-VITAL – kompleks odżywczy z olejem abisyńskim, który doskonale odżywia i natłuszcza skórę. Dba o jej wyjątkową gładkość i miękkość.

SKŁAD LINII DERMIKA EXPRESSIMA:

-NAWILŻAJĄCY KREM PRZECIW ZMARSZCZKOM MIMICZNYM NA DZIEŃ (50 ml/129 zł)

Redukcja zmarszczek, poprawa nawilżenia, poprawa jędrności, napięcia i elastyczności skóry

-REGENERUJĄCY KREM PRZECIW ZMARSZCZKOM MIMICZNYM NA NOC (50 ml/129 zł)

Redukcja zmarszczek, regeneracja skóry, poprawa jędrności, napięcia i elastyczności skóry

 -KREM POD OCZY PRZECIW ZMARSZCZKOM MIMICZNYM NA NOC (15 ml/99 zł)

Redukcja zmarszczek, natychmiastowa poprawa nawilżenia, wygładzenie i poprawa napięcia skóry

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.