Serum modelujące twarz Eisenberg

0

Patrząc na siebie w lustrze zauważasz na twarzy pierwsze oznaki wiotczenia skóry … Profil jest słabiej zarysowany, dolna część twarzy delikatnie opada i zaczyna pojawiać się podwójny podbródek, skóra stopniowo traci jędrność… Jest to skutek wiotczenia skóry, połączonego czasami z miejscową kumulacją tłuszczu spowodowaną utratą wagi lub tyciem. EISENBERG proponuje innowacyjny kosmetyk – serum modelujące twarz, który pozwoli odzyskać delikatny i prawidłowo zarysowany owal twarzy!

SERUM MODELUJĄCE TWARZ EISENBERG – Delikatne serum o intensywnym działaniu ujędrniającym. Dzięki zawartości wyciągu z kakaowca i kofeiny doskonale eliminuje kumulację tłuszczu. Glaucyna z kolei przeciwdziała wiotczeniu skóry i pomaga w uzyskaniu jędrności. Najlepsze efekty można uzyskać stosując się do zaleceń zarówno aplikacji jak i częstotliwości użytkowania opracowanych przez EISENBERG. 50 ml – 379 zł

Serum modelujące twarz to lekkie żelowe serum, które błyskawicznie się wchłania i głęboko wnika. Aplikowane pod codzienną pielęgnację sprawi, że dzień po dniu Twoja skóra będzie bardziej toniczna i sprężysta, policzki odzyskają jędrność, na podbródku i szyi zmniejszą się oznaki wiotczenia skóry.

Serum-Affinant-Visage-beautyshowSkuteczność została potwierdzona testami klinicznymi* :

-Po zaledwie 28 dniach stosowania eksperymentalne pomiary pokazują, że skóra 3 na 4 kobiet wyraźnie jest bardziej jędrna.

-Nadzwyczajne efekty widać po 56 dniach regularnej aplikacji* :

-100% kobiet, które stosowały Serum Modelujące Twarz, stwierdziły zmniejszenie podwójnego podbródka.

-100% kobiet stosujących Serum oświadczyły, że rysy ich twarzy są bardziej wymodelowane.

Skutecznie współdziałające składniki efektywnie walczą ze wszystkimi przyczynami utraty jędrności i wiotczenia skóry twarzy.

ELIMINACJA MIEJSCOWEJ KUMULACJI TŁUSZCZU

-WYCIĄG Z KAKAOWCA – Kakaowiec (Theobroma cacao) to wiecznie zielone drzewo, które rośnie przede wszystkim w Ameryce Południowej. Ziarna kakaowca są bogate w kofeinę i teobrominę. Te dwie cząsteczki działają bezpośrednio na adipocyty, komórki odpowiedzialne za magazynowanie i syntezę lipidów, sprzyjając rozpadowi trójglicerydów kumulowanych w komórkach.

-KOFEINA – Nadzwyczajny składnik wyszczuplający, wzmacnia działanie wyciągu z kakaowca i wspomaga eliminację tłuszczu.

EFEKTY

Zmniejszenie miejscowej kumulacji tłuszczu.

PRZECIWDZIAŁANIE WIOTCZENIU SKÓRY I ODZYSKANIE JĘDRNOŚCI

-GLAUCYNA otrzymywana jest z siwca żółtego, rośliny o żółtych kwiatach, która osiąga 90 cm wysokości i porasta piaszczyste plaże, w tym wybrzeże Morza Śródziemnego. GLAUCYNA posiada wiele właściwości; z jednej strony zapobiega magazynowaniu lipidów, hamując przemianę preadipocytów w adipocyty, co przeciwdziała kumulacji tłuszczów. Z drugiej strony odwraca kod komórkowy i zamienia dojrzałe adipocyty tłuszczowe w komórki zdolne do syntezy i produkcji kolagenu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.