Nasz test: maseczki peel-off Marion SPA

0

Maseczka peel off Rewitalizująca i Wygładzająca

Od producenta:

Maseczka Rewitalizująca:

Rewitalizująca maseczka w formie żelu. Dzięki działaniu peel off maseczka natychmiast usuwa zanieczyszczenia i oczyszcza pory. Wchłania nadmiar sebum i usuwa martwe komórki naskórka. Formuła maseczki zawiera ekstrakty z winogron i pomarańczy, które przywracają skórze zdrowy kolor, wzmacniają barierę ochronną naskórka, działają nawilżająco i zmiękczająco. Maseczka pozostawia skórę czystą, odżywioną i ujędrnioną.

Maseczka Wygładzająca:

Wygładzająca maseczka w formie żelu. Dzięki działaniu peel off maseczka natychmiast usuwa zanieczyszczenia i oczyszcza pory. Wchłania nadmiar sebum i usuwa martwe komórki naskórka. Formuła maseczki zawiera ekstrakty z wiśni i moreli, które doskonale napinają, ujędrniają skórę oraz usuwają drobne zmarszczki. Maseczka pozostawia skórę czystą, gładką i pełną blasku.

Sposób użycia: Na oczyszczoną skórę twarzy równomiernie nałożyć maseczkę, co ułatwi zdjęcie w całości maseczki z twarzy. Omijać okolice oczu i ust. Pozostawić na 10-15 minut , aż do całkowitego wyschnięcia. Delikatnie ściągnąć, zaczynając od zewnętrznych stron twarzy. Pozostałości zmyć ciepłą wodą. W przypadku kontaktu z oczami przemyć dużą ilością wody. Stosować raz w tygodniu. Uwaga: Nie nakładać maseczki blisko włosów.

Cena: 2zł / 6ml

Nasza opinia:

Używałyśmy obu maseczek i obie z nich sprawdziły się bardzo dobrze. Bardzo często używam maseczek w saszetkach – są zwykle tańsze niż w tubkach i można używać różnych naprzemiennie, w zależnosci od potrzeb skóry.

Maseczki typu peel off są szybkie w użyciu i wygodne. Obie maseczki mają za zadanie usunąć martwy naskórek, ograniczyć wydzielanie sebum, wygładzić lub ujędrnić skórę.

Polubiłam te maseczki za fakt, że można je zaaplikować w każdym miejscu, przyjemnie pachną i widać, kiedy można je zdjąć. Skóra po  ich zastosowaniu jest widocznie gładsza i świeci się mniej. Nie zauważyłam może wielkiego napięcia, ale od tego jest według mnie serum i krem. Maseczka ma wygładzić, oczyścić, zmiękczyć. W ty produkty Marion SPA sprawdzają się świetnie.

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.