Już w najbliższą niedzielę święto mody – VIII edycja Warsaw Fashion Street

0
Warsaw Fashion Street

Warsaw Fashion Street to święto mody, kultury, sztuki i muzyki, które  od lat cieszy się wielkim zainteresowaniem mediów i publiczności. Ta największa kulturalno- modowa impreza w Polsce odbywająca się na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie, od lat gromadzi blisko 150 000 widzów. Sukces i powodzenie projektu są wynikiem udanej współpracy z naszymi Partnerami, których aktywności w postaci otwartych prezentacji i bezpośredniego kontaktu z publicznością czynią to wydarzenie wyjątkowym. Z wielką przyjemnością chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w VIII edycji Warsaw Fashion Street , która odbędzie się w weekend  23 i 24 czerwca 2012 roku.
Tradycją Warsaw Fashion Street są pokazy kolekcji projektantów starannie wybrane przez Dorotę Wróblewską. Podobnie jak w latach ubiegłych, zgromadzona na Krakowskim Przedmieściu publiczność będzie mieć  wyjątkową okazję obejrzenia z bliska kolekcji z Polski i zagranicy oraz pokazy marek komercyjnych jak Venezia, Unisono, Ochnik, Gatta, H&M, Apart.
Tematem tegorocznej edycji jest sztuka i malarstwo, które stały się inspiracją dla młodych projektantów przy tworzeniu kolekcji. Swoje projekty zaprezentują laureaci konkursów Talent Warsaw Fashion Street 2012, Off Fashion Kielce 2012, Cracow Fashion Awards 2012  i New Look Design 2012, którego finał odbędzie się 24 czerwca.
Na scenie zobaczymy także specjalny pokaz Perwoll połączony z finałem konkursu ?Zainspiruj się Marilyn Monroe i zaprojektuj suknię w stylu glamour?. Pokaz Perwoll dodatkowo uświetni show taneczne ze specjalnym udziałem Sylwii Gliwy.
Nie zabraknie także atrakcji dla fanów motoryzacji, którzy będą mieli okazję podziwiać najnowsze modele samochodów marki Lancia wyeksponowane wzdłuż Krakowskiego Przedmieścia.
Warsaw Fashion Street to także znane i lubiane gwiazdy, które wcielają się w rolę modelek.  Tym razem uświetnią swoją obecnością pokazy charytatywne oraz pokaz kolekcji Elie Tahari pod patronatem Show.
Na fali sukcesu Street of Design młodzi projektanci biżuterii i dodatków będą mieli okazję zaprezentować swoje wyroby w ramach Ulicy Projektantów, której partnerem jest firma Design4rent.

Warsaw Fashion Street w liczbach:
Czas przygotowania 180 dni
50 modelek
20 modeli
60 znanych osób
40 modeli junior – FASHION CHILDREN SHOW
8 hostess
16 makijażystów RIMELL + asysytenci
22 członków jury
12 stylistów + pomocników
16 stylistów fryzur GOLDWELL + asystenci
24 garderobianych
20 wolontariuszy
50 osób ekipy wykonawczej
12 osób produkcji wiodącej
50-60 projektantów + asystenci

Partnerzy wydarzenia: Lancia, Perwoll, Apart, Venezia, Unisono, Ochnik, Gatta, H&M, Matell, Rimmel, Goldwell, Rowenta, Nespresso, Design 4 rent, CIN CIN, El, Sol, Elie Tahari, Beata Cupriak.
Patroni medialni: Viva!, K Mag, Show,, InStyle RMF Classic, styl.pl, kimono.pl, Ulica Modna, sophisti.pl, ipla.tv.

Leave A Reply

Your email address will not be published.