Nowa kolekcja i blog Sylwii Majdan

0

Sylwia Majdan nieustannie podkreśla, że pragnie być blisko kobiet, towarzyszyć im, obserwować, słuchać, wychwytywać ich potrzeby oraz pragnienia. Projektantka stawia kobietę – siostrę, przyjaciółkę, klientkę – w sercu swoich projektów.

Aby stworzyć platformę do komunikacji ze swoimi czytelniczkami i klientkami, założyła autorskiego bloga (www.madebymajdan.pl), na którym poza treściami stricte modowymi można znaleźć m.in. ciekawe inspiracje, wspomnienia z podróży, refleksje na temat ulubionych miejsc, filmów, książek.

Retouch - On MODEL 1

Taka forma dialogu, niespotykana u innych marek, pozwala na utrzymanie stałego kontaktu z czytelnikiem, nawiązanie z nim bliskiej relacji oraz wykreowanie atmosfery ciepła i autentyczności.

Nie jest zatem niespodzianką, że najnowsza sesja skierowana jest właśnie do  czytelniczek bloga MADE BY MAJDAN i swoją premierę miała na jego łamach. Twarzą sesji jest sama Projektantka, która wyraża emocje współczesnej kobiety spełnionej i wprowadza nas w świat swoich inspiracji, refleksji i marzeń.

Zapowiedź najnowszej kolekcji Sylwii Majdan to wynik obserwacji współczesnych, spełnionych kobiet sukcesu. Żyjące w tempie wielkiego miasta, podróżujące do odległych zakamarków świata, nie bojące się zmian i nowych wyzwań. Silne i romantyczne zarazem. Kolekcja uwodzi lekkością, kobiecością i pewnym krokiem idzie w parze z trendami nadchodzącego sezonu.

Zachęcamy do odkrywania  świata Sylwii Majdan na blogu www.madebymajdan.pl, a na stronie marki www.sylwiamajdan.com do śledzenia pojawiających się nowości z kolekcji JZ 2016.

Leave A Reply

Your email address will not be published.