KEVIN.MURPHY dla MMC – pokaz jesień-zima 2018/19

0

W poniedziałek 4 czerwca w warszawskiej Królikarni, odbył się pokaz kolekcji jesień-zima 2018/19 duetu MMC. O fryzury modelek na wybiegu po raz kolejny zadbała marka KEVIN.MURPHY.

W klasycznym wnętrzu pałacu i muzeum rzeźby MMC Studio zaprezentowało najnowszą kolekcję AW 18/19. Dopełnieniem kreacji, które cechowały niebanalne połączenia tkanin, m.in. grubej wełny i ultralekkich jedwabi, były równie oryginalne fryzury.

KEVIN.MURPHY dla MMC (11)

Za koncepcję stylizacji włosów odpowiadała marka KEVIN.MURPHY. Styliści marki stworzyli fryzury bardzo spójne z prezentowaną kolekcją, nawiązujące do różnych stylów i faktur. Gładko zaczesane, lśniące włosy kontrastowały z geometrycznymi, oryginalnymi upięciami. Odważne stylizacje tworzyły swego rodzaju przestrzenne rzeźby z włosów, a ich asymetria była stylistycznym nawiązaniem do oryginalnej konstrukcji sylwetek z kolekcji MMC. Każda z modelek zaprezentowała inną, niepowtarzalną stylizację włosów, co było odbiciem filozofii marki KEVIN.MURPHY, stawiającej na indywidualizm i osobowość.

KEVIN.MURPHY dla MMC (23)

Podczas after party goście pokazu bawili się w strefie partnerskiej marki KEVIN.MURPHY, która nawiązywała do najnowszej kolekcji KEVIN.MURPHY ART.SCHOOL. Kolekcja ta, utrzymana w stylistyce szkoły artystycznej idealnie wpisała się w scenerię wnętrza i ogrodu pałacu i muzeum rzeźby.

KEVIN.MURPHY dla MMC (20)

Leave A Reply

Your email address will not be published.