Testujemy maseczkę Przeciwtrądzikową Dermaglinu

0
Maseczka Przeciwtrądzikowa Dermaglin

Według producenta:

Marka Dermaglin od lat korzystając z cennych skarbów Ziemi pomaga ulepić Twoje zdrowie  z glinki.  Sięgnij po nowe, ukierunkowane na zróżnicowane potrzeby skóry bio maseczki.

Naturalna BIO MASECZKA MATUJĄCA PRZECIWTRĄDZIKOWA przeznaczona jest dla cery tłustej
i mieszanej, ze skłonnością do wyprysków.
* usuwa trądzik
* oczyszcza pory
* redukuje łojotok
* zawiera 100% zielonej glinki kambryjskiej, aloes i owies

Sposób użycia: stosować 1-2 razy w tygodniu na oczyszczoną skórę twarzy. Nałożyć grubą warstwę maseczki. Po 20 minutach zmyć ciepłą wodą. Produkt nadaje się do jednorazowego zastosowania.

Gramatura: 20 g
Sugerowana cena detaliczna: ok. 6, 00 PLN
Gdzie kupić?
– drogerie Rossmann
– kosmetyczny sklep internetowy: www.esentia.pl

DERMAGLIN zajmuje się wydobyciem i przetwarzaniem zielonej glinki kambryjskiej, która jest bardzo cennym  i unikatowym komponentem używanym do produkcji kremów, maseczek, szamponów, past, emulsji, kąpieli itp.  W ofercie Dermaglinu znajdują się maseczki do twarzy, maseczki do ciała, a także do skóry głowy.

 

Maska - jej gęstość i kolor

Nasza opinia:

O maseczkach Dermaglinu słyszałam i czytałam już wielokrotnie, jednak przez słabą dystrybucję produktu w sklepach, trudno mi było ją dostać. Lubie maseczki z glinką, toteż Dermaglin również przypadł mi do gustu.

O produkcie – sama glinka jest w kolorze ciemnej zieleni. Ma gęstą konsystencję, dzięki czemu maseczka nie spływa z twarzy i można razem z nią wykonywać normalne czynności – siedzieć, chodzić a nie leżeć (jak to wygląda z niektórymi maseczkami, które przygotowuje się samemu). Przez czas 20 min od nałożenia maski, glinka zasycha i twardnieje. Żeby ją zmyć najlepiej kilka razy przemyć twarz wodą lub tonikiem przy użyciu wacików.

Efekt i opinie – po jednorazowym użyciu maseczki trądzik nie zniknie – mam tego świadomość. Da się jednak zauważyć, że przez 2-3 dni po jej aplikacji skóra błyszczy się zdecydowanie słabiej, a same krostki nie wyskakują w takiej ilości jak wcześniej. Jak za tak niską cenę, warto stosować maski choćby raz w tygodniu, by uregulować wydzielanie sebum. Ważne jest, by dobrać maskę odpowiednią do naszego rodzaju skóry, wieku oraz efektu jaki chcemy osiągnąć.

Na opakowaniu jest napisane, iż maseczka wystarcza na 1 aplikację. Ja nałożyłam wystarczająca ilosć glinki i wystarczyła mi ona na 2 aplikacje

Skład

 

 

 

 

 

 

 

Leave A Reply

Your email address will not be published.