W świecie urody, mody i showbiznesu...

Delikatna pielęgnacja cery naczynkowej

0 1

Marka Perfecta doskonale zdaje sobie sprawę, że cerę naczynkową trzeba traktować z należytą delikatnością. Jej codzienna pielęgnacja często pozostaje wyzwaniem. Oprócz głównych problemów, związanych z popękanymi naczynkami, podrażnieniami i zaczerwienieniami, zazwyczaj potrzebuje też nawilżenia, wsparcia w walce z oznakami starzenia i odpowiedniej ochrony przeciwsłonecznej. Perfecta wychodzi naprzeciw tym wysokim wymaganiom i przedstawia nową linię PERFECTA PHARMACY Cera Naczynkowa, gotową do walki z zaczerwienieniem i pajączkami.

W linii znajdziemy Intensywnie nawilżający krem ochronny SPF20 i Przeciwzmarszczkowy krem wzmacniający naczynka, które zmniejszają widoczność naczynek, zapobiegają powstawaniu rumienia i pajączków, zapewniając przy tym głębokie nawilżenie i odżywienie. To możliwe dzięki skoncentrowanym formułom, na które składają się kompleks 5% wit. C HYDROcomplex, niacynamid w stężeniu 5%, witamina B12 oraz ekstrakt z arniki. Lekkie i delikatne konsystencje produktów łagodzą i przywracają komfort skórze. Kremy sprawdzą się przy codziennej pielęgnacji cery naczynkowej, ale również wrażliwej lub delikatnej.  Produkty tworzą kompleksowy program pielęgnacyjny – zaleca się stosowanie Intensywnie nawilżającego kremu ochronnego SPF20 na dzień, a na noc Przeciwzmarszczkowego kremu wzmacniającego naczynka. Pozwoli to na uzyskanie jak najlepszych efektów

PERFECTA PHARMACY Cera Naczynkowa Intensywnie nawilżający krem ochronny SPF20 – zmniejsza widoczność naczynek, zapobiega powstawaniu rumienia, redukuje zmarszczki

5% NIACYNAMID + 5% wit. C HYDROcomplex, witamina B12, kwas hialuronowy

Cena: 31,99 zł/50 ml

Intensywnie nawilżający krem ochronny SPF 20, stworzony z myślą o pielęgnacji cery naczynkowej i każdej innej wymagającej ochrony przeciwsłonecznej.

PERFECTA PHARMACY Cera Naczynkowa Przeciwzmarszczkowy krem wzmacniający naczynka – zmniejsza zaczerwienienie skóry, zapobiega powstawaniu, pajączków, redukuje zmarszczki i odżywia

5% NIACYNAMID + 5% wit. C HYDROcomplex, witamina B12, ekstrakt z arniki

Cena: 28,99 zł/50 ml

Przeciwzmarszczkowy krem wzmacniający naczynka stworzony z myślą o cerze wrażliwej i naczynkowej.

  • 5% niacynamid – wzmacnia naczynka, dzięki czemu stają się mniej widoczne i bardziej odporne na uszkodzenia. Uszczelnia barierę hydrolipidową skóry wzmacniając jej właściwości ochronne dzięki czemu staje się ona bardziej odporna na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych.
  • 5% vit. C HYDROcomplex – innowacyjne połączenie witaminy C z humektantami doskonale wycisza typowe objawy cery naczynkowej. Dodatkowo poprawia nawodnienie skóry oraz działa łagodząco.
  • Witamina B12 – różowa witamina, ma fenomenalne właściwości regenerujące, przyspiesza odnowę komórek i spowalnia proces fotostarzenia. Ponadto łagodzi podrażnienia i zaczerwienienie skóry.
  • Ekstrakt z arniki – zmniejsza zaczerwienienie i koi skórę, nadając jej zdrowy wygląd.
  • Kwas hialuronowy – doskonale wiąże wodę i utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia.
  • Olej z pestek wunogron – idealnie nawilża, głęboko odżywia oraz rewitalizuje barierę ochronną skóry.

Leave A Reply

Your email address will not be published.