W świecie urody, mody i showbiznesu...

Samoakceptacja jest ważna

0 0

5 wspaniałych aktorek – Katarzyna Herman, Jowita Budnik, Joanna Liszowska, Aleksandra Hamkało i Małgorzata Pieczyńska dołączyły do grona ambasadorek 3.edycji kobiecej akcji #lubiesiebie.

Zadbany wygląd, zdrowa i promienna skóra to wspaniałe dopełnienie i warto o to dbać, ale nie może być to istotą i sensem życia.

A tak o istocie lubienia siebie mówią ambasadorki 3.edycji:

Ola Hamkało Przeszłam bardzo długą drogę i wykonałam bardzo dużo ciężkiej pracy, żeby móc powiedzieć to z dumą i z pełną odpowiedzialnością za swoje słowa lubię siebie.

Joanna Liszowska  – Lubię siebie, bo to ważne, bo spędzam, ze sobą każdą sekundę mojego życia, wiec lepiej spędzić ją z kimś kogo lubisz, akceptujesz i kto się śmieje

Katarzyna Herman – Lubię siebie, bo tak, a czemu nie? Bo to rozsądne, bo jeżeli nie będę siebie lubiła to będę marudą. A bardzo nie lubię marud.

Małgorzata Pieczyńska –  Jestem osobą, która lubi siebie. Wydaję mi się, że zawdzięczam to nie tylko sobie. Uważam, że nie ma miłości bez wolności. I ta wolność powoduje, że jest inspiracja do rozwoju

Jowita Budnik –  Lubię siebie, naprawdę od zawsze. Bycie ze sobą w zgodzie i w sympatii, czasami nawet miłości po prostu ułatwia życie

A pomysłodawca i inicjator akcji Doktor Franciszek Strzałkowski, twórca Kliniki Strzałkowski tak podsumowuje  – Cieszę się, że jest to już 3.edycja projektu #lubiesiebie. Jest mi niezmiernie miło, czuję się naprawdę zaszczycony, że po raz kolejny dołączyły do nas inspirujące kobiety i że razem możemy dla innych kobiet zrobić coś cennego i ważnego.

Leave A Reply

Your email address will not be published.