W świecie urody, mody i showbiznesu...

Wyjątkowe ceny smartfonów ZTE na powrót do szkoły

0 0

Wrzesień to dla wielu osób wyjątkowy czas. Dzieci oraz ich rodzice mają za sobą wakacyjne szaleństwa i w wielu rodzinach nie brakuje wydatków, gdyż trwa kompletowanie szkolnych wyprawek oraz studenckiego ekwipunku. Dzisiaj ważną częścią wyposażenia uczniów i studentów jest smartfon i z myślą o nich ZTE wraz z x-kom przygotowało specjalną promocję i wyjątkowe ceny na swoje urządzenia! Super oferta cenowa będzie dostępna tylko do końca tygodnia, zatem do 10 września włącznie, dlatego aby z niej skorzystać trzeba się pośpieszyć!

Jeśli zależy ci na solidnym, niedrogim smartfonie o dobrych parametrach, koniecznie zapoznaj się z modelami ZTE, które obecnie znajdują się w specjalnej promocji Back to School w sklepie x-kom!

Poniżej pełna lista smartfonów ZTE Blade, które są objęte promocją w x-kom oraz udzielany rabat cenowy po wpisaniu kodu promocyjnego bts-gsm:

*dodatkowa pamięć RAM przydzielana dynamicznie z pamięci ROM

Poza powyższą promocją cenową, alternatywnie do 31.09.2023 r., można otrzymać dodatkowe akcesorium GRATIS z modelami A53 Pro, A72s oraz V40 Design!W sieciach x-kom i Media Expert, kupując wymienione smartfony, otrzymasz w zależności od modelu słuchawki bezprzewodowe ZTE Buds2 lub smartwatcha ZTE Watch Live:

Leave A Reply

Your email address will not be published.