W świecie urody, mody i showbiznesu...

Dermokosmetyki inspirowane pięknem Himalajów

0 2

Sesderma Sesmahal to kosmetyki stworzone wprost na wyjazdy – bogate w składniki aktywne, za które podziękuje skóra, a przy tym wygodne w stosowaniu. Szczególnie lekkie mgiełki sprawdzą się, np. podczas podróży samolotem, kiedy cera potrzebuje dodatkowego wsparcia w klimatyzowanym, suchym wnętrzu. Bonus? Mała pojemność produktów, które mieszczą się w torebce.

SESMAHAL pochodzi od hawajskiego słowa mahalo (wym. mah-hah-loe) i oznacza dziękuję. Nowa linia dermokosmetyków, która zrodziła się z wiedzy i doświadczenia lekarskiego dr. Serrano, jest wyrazem wdzięczności dla wszystkich ludzi, którzy dbają o swoją skórę z marką Sesderma.

Sesderma nieustannie powiększa swoją ofertę o kolejne nowości, a egzotyka i magia wysp Hawajskich podbija tysiące serc. Tam również dr Serrano znalazł inspirację do stworzenia nowej linii Sesderma Sesmahal, która oferuje sekrety naturalnego i ponadczasowego hawajskiego piękna na wyciągnięcie ręki – Elżbieta Skalska, Global Bussines Director

Zgodnie z hawajską tradycją, skóra jest odzwierciedleniem naszych nastrojów. Aby zachować jej równowagę, niezbędna jest integralna praca opierająca się na harmonii naszego ciała, umysłu i duszy. SESMAHAL odsłania sekrety hawajskiego piękna – naturalnego i ponadczasowego. Turkusowa buteleczka przywołuje na myśl morze przy plaży Lanikai tuż przed zachodem słońca, a na opakowaniu umieszczone zostały sylwetki hawajskich bogów, którzy opiekują się wyspą i jej mieszkańcami.

Linia SESMAHAL to połączenie kwasu hialuronowego z wyselekcjonowanymi składnikami aktywnymi. Komplementarność dermokosmetyków pozwala uzyskać podwójny efekt pielęgnacyjny: dogłębne działanie mgiełek i natychmiastowe działanie serum – Anna Kwaśnik, Head of Marketing

Linia SESMAHAL bazuje na czystym kwasie hialuronowym o różnej masie cząsteczkowej, który jest połączony z innymi składnikami aktywnymi (niacynamidem, pantenolem, witaminą C i korą francuskiej sosny morskiej).

Kwas hialuronowy o różnej masie cząsteczkowej ma wielowymiarowe, dobroczynne działanie na skórę:

  • Kwas hialuronowy o wysokiej masie cząsteczkowej – natychmiast nawilża na poziomie naskórka.
  • Kwas hialuronowy o niskiej masie cząsteczkowej – tworzy na powierzchni skóry nawilżający i ochronny film.
  • Hydrolizowany kwas hialuronowy – głęboko nawilża, wypełniając zmarszczki oraz poprawiając jędrność i elastyczność skóry.

Leave A Reply

Your email address will not be published.