W świecie urody, mody i showbiznesu...

Krioterapia w domu

0 0
Do niedoskonałości sylwetki warto podejść… na chłodno. Regularna i dopasowana pielęgnacja pomoże zredukować cellulit oraz wysmuklić brzuch i uda. Chłodzący koncentrat Yoskine Tsubaki Slim Body Krioterapia wyszczuplająca wspomaga procesy niezbędne do walki z nadmiarem tkanki tłuszczowej.

Obecnie krioterapia ma szerokie zastosowanie. Niskie temperatury wykorzystuje się wspomagająco w medycynie, rehabilitacji i podczas zabiegów modelujących sylwetkę. Lekarze medycyny estetycznej zauważyli, że minusowe temperatury mogą pomóc w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Działanie chłodzące sprawia, że komórki tłuszczowe obumierają, a dzięki procesom metabolicznym są stopniowo usuwane z organizmu. Zabieg krioterapii stał się inspiracją dla marki Yoskine, która wraz we współpracy z japońskimi laboratoriami stworzyła Koncentrat do bezinwazyjnego modelowania sylwetki.

Składniki aktywne:

  • 5% alga kombu – wyciąg z japońskich alg Kombu Laminaria Japonica, zbieranych z zimnych mórz u wybrzeży wyspy Hokkaido. Algi są bardzo bogate w polisacharydy o działaniu napinającym i nawilżającym skórę.
  • olej trubaki – olej pozyskiwany z nasion japońskiej zimowej róży, bogaty w kwasy linolowy i oleinowy, działa na skórę regenerująco.
  • kofeina – koncentrat kofeinowy, który ma silne właściwości wyszczuplające oraz antycellulitowe.
  • woda z lodowca – powstaje w wyniku topnienia lodowców. Zapewnia odpowiedni poziom nawodnienia i uelastycznia skórę. Bogata w minerały, które zmiękczają i regenerują skórę.

Yoskine Tsubaki Slim Body Krioterapia wyszczuplająca (Cena: 45,99 zł/200 ml)

Opracowany we współpracy z japońskimi laboratoriami KONCENTRAT do bezinwazyjnego, szybkiego modelowania sylwetki, o intensywnym efekcie chłodzącym. Drogocenny olej TSUBAKI, kofeina oraz mocno skoncentrowany wyciąg z algi kombu mobilizuje na powierzchni skóry procesy, które są niezbędne do walki z wiotczeniem skóry i nadmiarem tkanki tłuszczowej.

Krioterapia wyszczuplająca na płaski brzuch i smukłe uda z 5% ekstraktem z algi Kombu. Chłodzący koncentrat o silnych właściwościach wyszczuplających i antycellulitowych. Pierwsze, najszybciej widoczne efekty stosowania, to bardziej jędrna i gładka skóra. Systematyczne stosowanie produktu pomoże w ujędrnieniu, wyszczupleniu i wymodelowaniu sylwetki, a szczególnie brzucha oraz ud.

W produkcie zastosowano nowatorską technologię IN-YO TECHNOLOGY – rewolucyjne połączenie detoksykacji komórkowej i zaawansowanej pielęgnacji wyszczuplająco-ujędrniającej. Technologia IN?DETOX & YO?ACTIVE – technologia zainspirowana odkryciem japońskiego naukowca na temat autofagii komórkowej. Łączy detoksykację komórek skóry z silnym działaniem odmładzającym. Oczyszcza komórki, przez co dostarczane do skóry składniki aktywne mogą działać znacznie skuteczniej.

Leave A Reply

Your email address will not be published.