W świecie urody, mody i showbiznesu...

Cud-miód na piękne dłonie

0 1
Linia NUXE RVE DE MIEL od blisko 30 lat czerpie z natury to, co najlepsze, aby pielęgnować i przywracać skórze komfort. Bogate formuły oparte na najwyższej jakości składnikach, aksamitne konsystencje produktów oraz zmysłowe zapachy czynią z codziennej pielęgnacji prawdziwą przyjemność.

Naprawczy krem do rąk NUXE RVE DE MIEL Cica to najwyższa i wyspecjalizowana ochrona dla bardzo suchych i zniszczonych dłoni. Wiatr, zimno, częste mycie? to wyzwanie dla delikatnej skóry naszych dłoni. Naprawczy krem do rąk NUXE RVE DE MIELCica stanowi dla nich idealną barierę.

Jego bogata, kremowa konsystencja o aksamitnym wykończeniu otula je i zapewnia komfort (+86% po miesiącu stosowania). Formuła wzbogacona w Centella Asiatica i miód lawendowy naprawia, łagodzi oraz wzmacnia barierę ochronną skóry, zapewniając efekt opatrunku, ekspresowo niwelując uczucie ściągnięcia.

100% kobiet uważa, że ich dłonie są odżywione, a uczucie dyskomfortu złagodzone. Delikatny zapach został opracowany z myślą o zniszczonej skórze.

Centella Asiatica, nazywana również tygrysią trawą, to roślina pochodząca z Azji, znana i ceniona w tradycyjnej medycynie chińskiej ze swoich właściwości kojących i naprawczych. Do produkcji Naprawczego kremu RVE DE MIEL Cica, marka NUXE wybrała w 100% naturalny ekstrakt z jej liści, który pozyskiwany jest metodą delikatnej ekstrakcji.

Cena: 49 zł/50 ml

Leave A Reply

Your email address will not be published.