W świecie urody, mody i showbiznesu...

Wzmacniające serum do rzęs od Cashmere

0 1
Nasze spojrzenie mówi wiele o naszej osobowości i nastroju. To właśnie dlatego na oczach skupiamy się najbardziej podczas makijażu. Zadbane i wypielęgnowane brwi i rzęsy to wstęp do stworzenia perfekcyjnego wyglądu.

Idealne rzęsy? Długie, gęste i zalotnie podkręcone. To kanon, który pozostaje niezmienny od lat. Takie rzęsy sprawiają, że nasze spojrzenie wygląda świeżo, a oczy wydają się większe. Maskary składają obietnicę pogrubionych, idealnie podkreślonych rzęs XXL i często ją spełniają. Jednak należy pamiętać też, by zadbać o ich kondycję. Gdy rzęsy będą odżywione i wzmocnione, będą wyglądać pięknie także sauté.

Ramę dla naszego spojrzenia stanowią brwi. Ich stylizacja i podkreślenie może całkowicie odmienić wyraz naszej twarzy. Od kilku sezonów na topie pozostają gęste i naturalne brwi. Jeśli natura obdarzyła nas mocnymi brwiami, wystarczy je tylko delikatnie przeczesać i uporządkować. Delikatniejsze włoski warto wzmocnić za pomocą serum.

Cashmere Wzmacniające serum do brwi i rzęs (cena: 39,99 zł/2,5 ml)

Innowacyjny peptyd pobudza i odżywia rzęsy, wpływając na poprawę ich wzrostu oraz gęstości. Aloes z pantenolem nawilżają, poprawiają strukturę naskórka, zapewniając rzęsom i brwiom odpowiednią pielęgnację wraz z odżywieniem. Składniki te pozwalają na skuteczne zagęszczenie, a także wzmocnienie rzęs i brwi. Dlaczego jest to tak ważne? Każdy perfekcyjny mak?aż oka zaczyna się od zadbanych, wypielęgnowanych rzęs i brwi. Gęste i długie rzęsy oraz kształtne, symetryczne, pełne, ekspresyjne brwi nadają Twojej twarzy charakteru i wyrazu, poprawiają jej owal, odmładzają, subtelnie podkreślają spojrzenie, dodając mu zalotności! Serum polecane jest szczególnie osobom ze słabymi, rzadkimi i krótkimi rzęsami oraz brwiami wymagającymi wzmocnienia i zagęszczenia. Preparat jest wydajny i łatwy w aplikacji.

Sposób użycia: Za pomocą click pena wydozować serum, zaaplikować na czystą i suchą skórę powiek wzdłuż linii górnych rzęs oraz na brwi.

Uwaga: Nie stosować do wnętrza oka. Unikać kontaktu z gałką oczną. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości
na którykolwiek ze składników preparatu.

Leave A Reply

Your email address will not be published.