W świecie urody, mody i showbiznesu...

Nowy wymiar nawilżania i fotoodmładzania twarzy i dłoni

0 1
Starzejąca się skóra traci jędrność i elastyczność. Jest podatna na zmarszczki. Staje się szorstka i ziemista. Główny powód to spadek poziomu nawilżenia. Terapia YASUMI Hydro IPL zahamuje procesy starzenia, a także powstrzyma powstawanie przebarwień oraz rumienia.

YASUMI Hydro IPL łączy intensywne nawilżenie ze specjalistyczną terapią hamującą starzenie się skóry. Dodatkowo zabieg wyrównuje jej koloryt, rozjaśniając przebarwienia, redukuje rumień. Skóra odzyskuje jędrność, elastyczność i promienność. Zabieg polecany jest na twarz i dłonie.

W pierwszym etapie terapii nakładana jest maska YASUMI Hydro Green Caviar, która przygotowuje skórę do fotoodmładzania, nawilża, wzmacnia włókna kolagenowe, łagodzi podrażnienia.

Wykorzystana w zabiegu maska zawiera kwas hialuronowy oraz ekstrakt z wegańskiego kawioru. To właśnie ten składnik używany jest na japońskiej wyspie Okinawa, której mieszkańcy słyną z długowieczności – mówi TOP EXPERT YASUMI, trener YASUMI College, Małgorzata Antczak.

Kolejny etap to fotoodmładzanie za pomocą lasera. Specjalne urządzenie emituje silne impulsy światła, które w tkance skórnej zostają przemienione w energię cieplną. Ta stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, a ponadto skutecznie obkurcza istniejące włókna kolagenowe stanowiące rusztowanie skóry. W efekcie odzyskuje ona młodzieńcze napięcie, jędrność i elastyczność jak po silnym liftingu. W wyniku pobudzonej produkcji kolagenu występującego także  w naczyniach krwionośnych, łagodnieją objawy rumienia. Energia cieplna rozbija również nierównomiernie nagromadzony barwnik, dzięki czemu przebarwienia stają się mniej widoczne.

Na koniec ekspert wklepuje w skórę specjalistyczny krem, który ochroni przed utratą wody i znacząco przedłuża efekty terapii.

Cena zabiegu na twarz: ok. 200 zł, na dłonie: ok. 200 zł.

Leave A Reply

Your email address will not be published.