W świecie urody, mody i showbiznesu...

Pomysły na technologiczny prezent dla taty

0 2
Wielkimi krokami zbliża się święto naszych ojców. Warto sprawić, aby był to dla nich dzień wyjątkowy i podarować coś, co sprawi im przyjemność i spowoduje, że uśmiech zagości na ich twarzach. Poniżej prezentujemy kilka ciekawych i praktycznych propozycji, które mogą ucieszyć każdego tatę w dniu jego święta.

Masażer wibracyjny

Podręczny masażer  to urządzenie, które doskonale sprawdzi się jako prezent dla każdego taty, zmagającego się z różnego rodzaju bólami i kontuzjami. Zadowoli on zarówno ojców uprawiających regularnie sport, jak i tych którzy spędzają cały dzień za biurkiem, czy pracują fizycznie. Świetną propozycją będzie pistolet do masażu Garett Beauty Powerful, który pozwoli na wykonanie profesjonalnego masażu w domowym zaciszu, bez konieczności udawania się do gabinetu masażysty. Ukoi on mięśnie i odpręży po wymagającym treningu bądź po wyczerpującym i ciężkim dniu w pracy. Posiada aż 99 poziomów intensywności dzięki którym będzie można dopasować poziom intensywności masażu do indywidualnych potrzeb. Jest to sprzęt, który z pewnością podniesie komfort codziennego życia Twojego taty.

Urządzenie do wybielania zębów

Jest to prezent dla ojców, którzy lubią (czasem) zadbać o swój wygląd. Świetnie sprawdzi się tu lampa do wybielania zębów Garett Beauty Smile Charge. To urządzenie jest domową alternatywą dla zabiegów, przeprowadzanych w gabinecie dentystycznym. Z powodzeniem pomoże ono usunąć przebarwienia, które pojawiły się np. w wyniku spożywania kawy, herbaty, czy palenia tytoniu. Jest to urządzenie w pełni bezpieczne, wykorzystujące nieszkodliwą dla zdrowia formułę. Dzięki niemu Twój tata w prosty, szybki i bezpieczny sposób będzie mógł cieszyć się bielszym uśmiechem!

Inteligentny zegarek

Inteligentny zegarek to wręcz idealny prezent na Dzień Ojca! Zadowoli on zarówno ojców lubiących ruch i rozmaitą aktywność fizyczną, jak i tych mniej aktywnych, stanowiąc doskonały monitor dla zdrowia. Doskonale sprawdzi się tu smartwatch Garett Men Elegance RT. Jest to wielofunkcyjne urządzenie, które łączy ze sobą bogactwo rozmaitych funkcji z atrakcyjnym designem. To, co czyni ten zegarek wyjątkowym, to fakt, że w wielu sytuacjach może on zastąpić telefon komórkowy, wyświetlając powiadomienia na naszym nadgarstku. Po sparowaniu ze smartfonem można także wykonywać za jego pośrednictwem połączenia.

Kolejną propozycją, która będzie doskonałym podarunkiem z okazji tego dnia, jest smartwatch Garett Sport Tactic. Będzie on z powodzeniem wspierał zdrowy tryb życia Twojego taty. Umożliwia mierzenie pulsu, ciśnienia, a także poziomu natlenienia krwi. Wspiera także odpowiedni poziom nawodnienia organizmu, wysyłając przypomnienia o konieczności napicia się wody.

Trzecią propozycją jest smartwatch Garett Men Style. Ten model sprawdzi się szczególnie u mężczyzn uprawiających rozmaite sporty. Posiada on aż 8 trybów sportowych, dzięki którym Twój tata będzie mógł uprawiać swoją ulubioną aktywność, a dodatkowo cechuje się niezwykle eleganckim designem. Z powodzeniem będzie pasował do oficjalnej stylizacji czy garnituru.

Dobór prezentu zazwyczaj wiąże się z pewnymi wątpliwościami, czy to, co podarujemy, będzie się drugiej stronie podobało. Należy jednak pamiętać o tym, że ważna jest pamięć i to, by był to prezent płynący prosto z serca. Mamy nadzieję, że nasze propozycje zainspirują i pomogą w wyborze idealnego prezentu dla Twojego taty!

Leave A Reply

Your email address will not be published.