W świecie urody, mody i showbiznesu...

Kosmetyczna nowość w portfolio marki so!flow by Vis Plantis!

0 1
Rozświetlona skóra to trend, który pokochała każda z nas – szczególnie latem lubimy dodać naszej skórze efekt blasku, aby podkreślić opaleniznę. Marka so!flow by Vis Plantis stworzyła innowacyjną mgiełkę, która zapewni skórze blask, a dodatkowo zadba o jej nawilżenie i piękny zapach.

Mgiełka nadaje się zarówno na wielkie wyjście, jak i na wakacyjne podróże – dzięki świetlistym drobinkom uzyskamy piękny efekt rozświetlenia (bez brzydkich plam z brokatu), zaś niacynamid i kurkuma zawarte w produkcie zadbają o zdrowie i piękno skóry.

Zawarty w produkcie niacynamid zadziała antyoksydacyjnie i pobudzi produkcję kolagenu, zaś ekstrakt glicerynowo-wodny z łusek kakaowca mocno nawilży i zregeneruje. Całość dopełnia łagodząca podrażnienia kurkuma, która cechuje się właściwościami wyrównującymi koloryt. W składzie mgiełki znalazł się także adaptogen, przywracający naturalną równowagę ciała i umysłu – wąkrotka azjatycka, która przyspiesza procesy gojenia, wzmacnia barierę skórną i  stymuluje produkcję kwasu hialuronowego. Mgiełka ma wakacyjny zapach kokosa z mango.

Rozświetlająca mgiełka glow od so!flow by Vis Plantis dostępna jest w sklepie producenta: www.elfa-pharm.pl w cenie regularnej 28,99 zł.

Leave A Reply

Your email address will not be published.