W świecie urody, mody i showbiznesu...

Nowoczesny i elegancki – nowy smartwatch od Garett

0 2
Popularność smartwatchy nie maleje i coraz więcej osób się do nich przekonuje. Mnogość wzorów sprawia, że inteligentne zegarki dopełniają stylizacje nie tylko sportowców, ale i biznesmenów. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni mogą teraz przebierać w różnych modelach, by wybrać idealny do swoich potrzeb. Sprawdźmy, co ma nam do zaoferowania marka Garett, która właśnie wprowadziła na rynek Garett Classy.

Smartwatch Garett Classy to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie elegancję i funkcjonalność. Ten model świetnie sprawdzi się na co dzień, na aktywnym urlopie, a także podczas treningów. Zegarek posiada stalową bransoletę typu mesh, którą cechuje wysoka odporność na uszkodzenia. W każdym momencie możesz ją wymienić na dołączony do zestawu pasek – dzięki temu w kilka sekund zmienisz wygląd swojego smartwatcha!

Zegarek Garett Classy wybudza się automatycznie pod wpływem ruchu twojej ręki. Korzystając z dotykowego ekranu o dużej rozdzielczości, możesz odrzucić przychodzące połączenie, uruchomić krokomierz lub zarządzać playlistą w swoim telefonie.

Garett Classy jest kompatybilny z każdym smartfonem, połączy się zarówno z Android, jak i z iOS-em. Pobranie na telefon aplikacji FitCloud Pro umożliwi np. śledzenie postępów treningowych i da ci nieograniczony dostęp do zapisanych danych.

Inteligentny zegarek Garett Classy posiada krokomierz, który sprawdzi się nie tylko w czasie spacerów i wycieczek, ale także na co dzień. Gdy urządzenie wykryje brak ruchu przez dłuższy czas, wyśle ci powiadomienie. Smartwatch posiada liczne tryby sportowe: bieganie, siatkówka, pływanie, joga, koszykówka czy spacer. Dzięki nim sprawdzisz liczbę spalonych kalorii oraz przebyty dystans, a także czas poświęcony na daną aktywność. Garett Classy posiada w swoim wyposażeniu także pulsometr oraz pulsoksymetr. Paniom na pewno przyda się też funkcja kalendarza menstruacyjnego – po uzupełnieniu informacji w aplikacji, na ekranie wyświetli się powiadomienie o zbliżającej się miesiączce.

Smartwatch Garett Classy doskonale poradzi sobie nawet w najtrudniejszych warunkach, dzięki klasie wodoszczelności IP68, która zapewnia najwyższy poziom ochrony przed skutkami zamoczenia, pyłem, kurzem, deszczem czy błotem. Oznacza to także, że możliwe jest nawet pływanie z zegarkiem, dzięki czemu przed wizytą na basenie nie musisz go zdejmować!

Zegarek posiada wbudowany termometr i będzie na bieżąco informował cię o panującej na zewnątrz temperaturze oraz o tym, czy istnieje ryzyko wystąpienia opadów.

Zdarza ci się położyć gdzieś telefon, a potem szukać go po całym mieszkaniu? Ze smartwatchem Garett Classy już nigdy więcej nie będziesz tego robić! Opcja znajdź telefon pomoże w odnalezieniu zagubionego urządzenia. Kliknij odpowiedni przycisk w menu, a po chwili usłyszysz powiadomienie dźwiękowe i (lub) wibracyjne, generowane przez smartfon.

Jeśli chcesz przedłużyć żywotność baterii swojego smartwatcha, skorzystaj z trybu oszczędzania baterii. Połączenie Bluetooth zostanie zawieszone, ale bez przeszkód możesz dalej korzystać z trybów sportowych czy krokomierza.

Smartwatch Garett Classy jest dostępny w następujących kolorach: czarnym, złoto-czarnym, różowym i złotym w cenie 339 zł.

Leave A Reply

Your email address will not be published.