W świecie urody, mody i showbiznesu...

Curaprox Hydrosonic Easy Prosta, skuteczna, niezawodna

0 1
Zdrowie jamy ustnej za naciśnięciem jednego przycisku? Tak! Ze szczoteczką soniczną Curaprox Hydrosonic Easy poprawisz i utrzymasz zdrowy stan jamy ustnej. Opracowana z myślą o tych, którzy cenią sobie prostotę, ale przede wszystkim prawdziwą skuteczność oraz o tych, którzy stawiają na nieskomplikowany sposób działania, ale jednocześnie na zaawansowanie technologiczne. Poznaj bliżej Hydrosonic Easy i przekonaj się, jak wiele ma zalet.

Szczoteczka soniczna Hydrosonic Easy jest prosta, skuteczna i niezawodna podczas użytkowania. Można ją uruchomić przy pomocy tylko jednego przycisku – czy to nie jest łatwe? Posiada trzy poziomy czyszczenia – start, czyść i uśmiechnij się, a przy tym 44 000, 64 000 oraz 84 000 maksymalnie skrupulatnych ruchów na minutę. Dzięki temu do porannych i wieczornych rytuałów szczotkowania zębów, nie wkradnie się już żadna rutyna. Niesamowicie delikatna główka szczoteczki, dzięki ultracienkim włóknom Curen, doskonale sprawdzi się w przypadku zębów wrażliwych.

Innowacyjny kształt kropli, pozwala objąć każdy ząb indywidualnie. Ponadto łatwo nią dotrzeć do trudno dostępnych miejsc za sprawą niewielkiego wygięcia Curacurve. Dzięki hydrodynamicznemu działaniu, Hydrosonic Easy zapewnia skuteczne czyszczenie przestrzeni międzyzębowych. Do tego wytrzymała bateria, umożliwia szczotkowanie przez ponad 60 minut na jednym ładowaniu USB – do końca na pełnej mocy. Eleganckie etui podróżne oraz wyjątkowo mała ładowarka, pozwoli zabrać szczoteczkę wszędzie tam gdzie potrzebujesz – weekend za miastem, wakacje, a także wyjazd służbowy – Hydrosonic Easy zawsze pod ręką.  

Cena: 511,00 zł

Produkty higieny jamy ustnej marki CURAPROX dostępne są w wybranych aptekach i gabinetach stomatologicznych oraz za pośrednictwem sklepu internetowego producenta: www.curaprox.pl/shop

Leave A Reply

Your email address will not be published.