W świecie urody, mody i showbiznesu...

Beauty Set Philips 9000 do depilacji i pielęgnacji

0 1
Nowy zestaw do depilacji i pielęgnacji 10w1 od Philips oferuje oprócz depilatora różnorodne nasadki i akcesoria do kompleksowej pielęgnacji całego ciała. Postaw przed latem na zadbane i wydepilowane ciało od stóp do głów. Pandemiczny trend na home beauty nie mija. Miło jest od czasu do czasu oddać swoje ciało w profesjonalne ręce, ale nadal lubimy na co dzień dbać o siebie w zaciszu własnego domu z odpowiednimi produktami. I to one są kluczem do sukcesu. Postaw na swoje ulubione kosmetyki i sprawdzony beauty set.

Kompleksowy zestaw 10w1

Dzięki szerokiemu wyborowi dodatkowych akcesoriów dostępnym w zestawie Philips 9000 10w1 sprostasz każdemu wyzwaniu i dostosujesz depilację i pielęgnację do Twoich potrzeb. W zestawie znajdziesz aż 10 różnych akcesoriów: głowicę golącą z nasadką, trymer do okolic bikini, nasadkę do obszarów delikatnych, nasadkę napinającą skórę, końcówkę do masażu, szczoteczkę złuszczającą skórę, obrotowy pilnik do stóp, trymer precyzyjny, pesetę z lampką i etui.

Skuteczna depilacja

Zacznijmy od samej depilacji, która powinna być skuteczna, dająca długotrwałe efekty, ale też nie być nieprzyjemna. I taka może być z nowym depilatorem Philips. Bardzo szeroka głowica depiluje większą powierzchnię skóry za każdym pociągnięciem urządzenia, zapewniając szybsze usuwanie włosów. Wystarczy zaledwie 10 minut, by skutecznie usunąć włoski. Głowica jest wyposażona w nasadkę do przycinania umożliwiającą stylizację włosów w okolicach bikini. Dodatkowo lampka Opti-light ułatwia wychwytywanie drobnych włosków i zapewnia uzyskanie doskonałych efektów depilacji na całym ciele. Teraz nie przegapisz żadnego włoska.

Depilacja jest także wygodna. Opcjonalna nasadka napinająca została zaprojektowana tak, aby ograniczyć ciągnięcie i dyskomfort – urządzenie delikatnie napina skórę na depilowanym obszarze, więc Ty nie musisz tego robić samodzielnie. Z kolei dzięki antypoślizgowemu uchwytowi depilator idealnie nadaje się do użytku w kontakcie z wodą. Depilacja pod prysznicem lub w wannie staje się jeszcze bardziej komfortowa i delikatna. Możliwość bezprzewodowego użytkowana zapewnia dodatkową wygodę.

Pielęgnacja skóry i pedicure

W zestawie znajdziesz również akcesoria typowo pielęgnacyjne. Trymer precyzyjny i pęseta z lampką, sprawią, że nie umknie Ci żaden szczegół! Trymer do ciała i twarzy umożliwia szybkie wyrównywanie i pozwala łatwo usunąć nawet najkrótsze włoski z ciała i twarzy. Końcówka do masażu zapewnia odprężenie podczas zabiegu, umożliwiając uzyskanie promiennie wyglądającej skóry. Z kolei dzięki regularnemu złuszczaniu naskórka ciało staje się delikatniejsze i silniejsze, a krążenie krwi zostaje poprawione. W dołączonej do zestawu szczoteczce 10 000 hipoalergicznych włosków delikatnie usuwa martwy naskórek, w dużo
dokładniejszy sposób niż manualny zabieg oczyszczania. Efektywne usuwanie martwego naskórka i zgrubień z powierzchni stóp zapewnia obrotowy pilnik elektryczny. Precyzyjne zabiegi, na mokro i sucho, mogą być wykonane nawet w trudno dostępnych miejscach dzięki wąskiej krawędzi i technologii rotacyjnej. Z nowym zestawem Philips 9000 gładka skóra od stóp do głów to nie tylko pusty slogan.

Leave A Reply

Your email address will not be published.