W świecie urody, mody i showbiznesu...

Technologiczny gadżet na walentynki

0 1

Zbliżają się walentynki ? dzień, gdy chcemy podkreślić naszą miłość i spędzić go ze swoją ?drugą połówką? w szczególny sposób. Mamy wiele możliwości wyrażenia uczuć, np. kwiaty, kolacja w restauracji, seans w kinie czy sztuka w teatrze. Naszym zdaniem najpiękniejszym sposobem okazania miłości jest prezent wybrany specjalnie z myślą o naszej Walentynce, który sprawi jej przyjemność.

Technologiczne gadżety dla NIEJ i dla NIEGO

Oprócz tradycyjnych prezentów takich jak kolacja, słodycze czy perfumy coraz częściej obdarowujemy się produktami, które zostają z nami na dłużej. Jeśli nasz ukochany czy ukochana lubi słuchać muzyki to świetnym prezentem będę słuchawki bezprzewodowe. Tego typu upominek może nas kosztować od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych. Poza designem poszczególne modele mogą różnić się pod wieloma względami jak chociażby jakość oferowanego dźwięku, poziom wygłuszenia czy czas pracy baterii. Jest to z pewnością niezwykle praktyczny prezent. Może posłużyć do wielogodzinnych rozmów zawsze wtedy, gdy naszej połówki nie ma obok nas.

Niezawodnym, technologicznym prezentem mogą być smartwatche. Najnowsze modele, po sparowaniu z telefonem, zyskują wiele funkcji. Można między innymi odbierać połączenia przychodzące, uruchomić aparat smartfona, odczytać SMS-y, czy powiadomienia z najpopularniejszych portali społecznościowych. Oprócz tego pozwalają monitorować naszą aktywność fizyczną czy odnaleźć zagubiony smartfon. Jeżeli wybieramy upominek dla osoby, traktującej zegarek jako dopełnienie danej stylizacji, warto zweryfikować, czy istnieje możliwość wymiany pasków lub tarczy, tak jak w przypadku smartwatchy marki Garett. Niektóre modele zaskakują klasycznym designem, dzięki czemu stają się ozdobą i doskonale zastępują biżuterię

Niezależnie od tego, czy mamy kilkanaście czy kilkadziesiąt lat ? zadbane zęby są naszą wizytówką. Oprócz profesjonalnych zabiegów wybielania w gabinetach stomatologicznych jest alternatywna metoda, opierająca się na wykorzystaniu lamp LED w domowym zaciszu. Garett Beauty Smile Connect to zestaw do wybielania zębów, zasilany poprzez podłączenie do telefonu, dzięki czemu możemy zabrać go ze sobą i wykonywać zabieg gdziekolwiek jesteśmy. Lampa aktywuje substancje zawarte w żelu wybielającym. Dokładnie ta sama metoda wykorzystywana jest w gabinetach stomatologicznych. W zestawie są 3 aplikatory z wygodnym pędzelkiem, które pozwolą na przeprowadzenie pełnej, 14-dniowej kuracji. Wystarczy 16 minut dziennie przez 2 tygodnie, by uzyskać piękny, biały uśmiech.

Wyjątkowym podarunkiem może być masażer do ciała. Jednym z nich jest Garett Beauty Powerful Mini. Sprawdzi się on zarówno jako prezent dla niej, jak i dla niego. Rozbije obolałe mięśnie po treningu lub przyniesie odprężenie po ciężkim dniu w pracy. Garett Beauty Powerful Mini ma także nieoceniony wpływ na kondycję skóry, poprawia jej ukrwienie i zmniejsza cellulit. To przykład podarunku, łączącego przyjemne z pożytecznym.

Jeśli posiadamy nieograniczony budżet, a nasza sympatia nie ma narzędzia, dzięki któremu może dokumentować ważne, wspólne chwile, z pewnością ucieszy się ze smartfona. Tu mamy duży wybór, zarówno pod kątem parametrów technicznych, optyki, pamięci, jak i ceny. W przypadku tego prezentu warto dowiedzieć się, jakie potrzeby ma nasza druga połówka, dlatego jego wybór może być bardzo czasochłonny.

Trzeba pamiętać również o tym, że nieważne, czy zdecydujesz się na drobny upominek, czy drogą niespodziankę, najważniejsze jest to, by prezent trafił w gusta obdarowanej osoby.

Leave A Reply

Your email address will not be published.