W świecie urody, mody i showbiznesu...

Wypuść powietrze!

0 1
Zazwyczaj nasze noworoczne postanowienia wygasają maksymalnie po 2 miesiącach. W chaotycznym czasie pandemii często trudno nam nawet podjąć jakiekolwiek wyzwanie. Zamiast jednak ulegać presji a potem wyrzucać sobie brak konsekwencji i stresować się jeszcze bardziej – od Nowego Roku po prostu bądźmy dla siebie bardziej wyrozumiali i pozwólmy sobie na przerwę.

Znasz to? Masz uczucie ciągłego pośpiechu i braku równowagi. Jeśli dotrzymujesz terminów w pracy, w mieszkaniu leżą warstwy kurzu a naczynia piętrzą się w zlewie. Jeśli dobrze się wyśpisz i spędzisz dzień na kanapie oglądając seriale – zaniedbujesz rodzinę i przyjaciół. Kręcisz się w kółko i ciągle masz wrażenie, że czegoś nie zrobiłaś. W efekcie jesteś permanentnie zestresowana, nawet ćwicząc na siłowni nie możesz pozbyć się gonitwy myśli. To bardziej niebezpieczne niż myślisz. Badania pokazują, że życie w permanentnym stresie nie tylko zmniejsza twoją produktywność w pracy, ale także grozi załamaniem nerwowym lub utratą odporności i chorobami. Ponieważ system nerwowy jest mocno powiązany ze skórą taki stan szkodzi też bardzo urodzie – wyglądamy mniej atrakcyjnie i starzejemy się szybciej. Warto przypomnieć sobie zasadę Pareto która mówi, że zaledwie 20% naszych działań przynosi 80% efektów. Dlatego należy się skupić na tych najbardziej istotnych 20%.

Wdech – wydech

Specjaliści radzą, aby skupiać się na krótkoterminowych zadaniach i starać się nie myśleć o tych w przyszłości. Po drugie należy dawać sobie okazję do odpoczynku – i traktować to tak samo poważnie jak zadania związane z pracą. Danie sobie większej przestrzeni i znalezienie miejsca na uroki życia sprawi, że słabiej odczuwamy presję. Inwestujmy czas w drobne działania, które poprawiają nasze samopoczucie, które sprawiają, że czujemy spokój. Eksperci mówią, aby traktować to jak oddychanie: Dbanie o siebie wdech. Praca i sprzątanie to wydech. Obie rzeczy są tak samo istotne. Tak więc choć rozpędzony świat chce, abyśmy w wierzyli w to, że musimy nieustannie szlifować swoje umiejętności – prawdą jest, że równie mocno potrzebujemy odpoczynku i przerwy.

Świeże wejście

Nikt nie lubi być spocony, a silny stres sprawia, że pot nabiera bardziej intensywnego, przeszkadzającego nam zapachu. Powodem jest to, że w sytuacji stresowej gruczoły apokrynowe wytwarzają pot zawierający poza wodą także białko i tłuszcze. Pocimy się, bo jesteśmy zestresowani i stresujemy się, bo się spociliśmy. Marka Sanex pomoże nam dodatkowo bezstresowo wejść w Nowy Rok. Dezodoranty Sanex to czysta formuła i gwarancja długotrwałej ochrony przed poceniem się (od 24h do 48h). Nie zawierają szkodliwych składników. Mamy do wyboru także dwa formaty tego produktu (spraye i roll-ony) w różnych opcjach. Zostały przetestowane dermatologicznie oraz dbają o zdrowie skóry. Na rynku dostępne są w trzech wariantach ? Sanex Zero% Invisible, Sanex Zero% Sensitive oraz Sanex Zero% Extra Control. Marka nr 1 polecana przez dermatologów we Francji.

Sanex Zero% Exta Control, dezodorant w kulce

Dezodorant w kulce o długotrwałym działaniu opracowano, by dobrze spełniał swoje zadanie, dopasowując się do Twojego wymagającego trybu życia. Nowa, przebadana dermatologicznie formuła oparta na starannie dobranych składnikach nie zawiera soli aluminium ani alkoholu etylowego. Dezodorant synchronizuje się z Twoim ciałem, zapobiegając tworzeniu się i wydzielaniu nieprzyjemnych zapachów aż do 48 godzin. Odkryj skuteczną, długotrwałą ochronę, która zapewni niezrównaną świeżość Tobie i Twojej skórze.

Sanex Zero% Invisible, dezodorant w kulce

Dezodorant zapewni Ci świeżość i ochronę, minimalizując plamienie ubrań. Został przebadany dermatologicznie i opracowany z zastosowaniem innowacyjnej technologii, która współgra z Twoim ciałem. Jego nowa formuła zawiera starannie dobrane składniki, 0% soli aluminium i 0% alkoholu etylowego, a formuła potrójnego działania powstrzymuje i minimalizuje tworzenie się nieprzyjemnych zapachów, zapewniając Ci świeżość, suchość i brak plam przez całą dobę.

Dezodoranty SANEX ZERO% w sprayu

Sanex Zero% Invisible, dezodorant w sprayu

Dezodorant zapewni Ci świeżość i ochronę, minimalizując plamienie ubrań. Został przebadany dermatologicznie i opracowany z zastosowaniem innowacyjnej technologii, która współgra z Twoim ciałem. Jego nowa formuła zawiera starannie dobrane składniki, 0% soli aluminium i 0% alkoholu etylowego, a formuła potrójnego działania powstrzymuje i minimalizuje tworzenie się nieprzyjemnych zapachów, zapewniając Ci świeżość, suchość i brak plam przez całą dobę.

Sanex Zero% Sensitive, dezodorant w sprayu do skóry wrażliwej

Dezodorant o długotrwałym działaniu pozwala Ci czuć się świeżo i pewnie przez cały dzień, zmniejszając ryzyko podrażnień skóry. Jego innowacyjną formułę opracowano specjalnie do skóry wrażliwej tylko ze starannie dobranych składników. Zawiera 0% soli aluminium i 0% alkoholu etylowego. Jego potrójne działanie powstrzymuje powstawanie nieprzyjemnego zapachu ciała zapewniając skuteczną ochronę przez cały dzień.

Leave A Reply

Your email address will not be published.