W świecie urody, mody i showbiznesu...

Hebe Cosmetics poszerza ofertę o szampony i odżywki do włosów

0 23
Hebe Cosmetics poszerza swoją ofertę o nowe produkty do pielęgnacji. Szampony i odżywki do włosów dostępne są już w sprzedaży w drogeriach Hebe. Nowe produkty marki Hebe Cosmetics zawierają wysoki procent składników pochodzenia naturalnego i są odpowiednie dla wegan.

Hebe Cosmetics to marka dedykowana osobom w różnym wieku, o różnym typie skóry, o różnych potrzebach pielęgnacyjnych. Ale pragnąca dla nich tego samego: by czuły się pięknie i wyglądały pięknie. Hebe Cosmetics nieustannie inspiruje się trendami i dba o wysoką jakość produktów. Świadoma, Efektywna, Troskliwa – taka jest właśnie marka #hebecosmetics. Teraz poszerzona także o szampony i odżywki do włosów.

Najnowsza linia produktów Hebe Cosmetics, która pojawiła się w sprzedaży, składa się z szamponów – odświeżającego, nawilżającego, zwiększającego objętość włosów i wygładzającego oraz odżywek – do codziennego stosowania, nawilżającej, zwiększającej objętość włosów i wygładzającej.

Szampony nadają włosom miękkości i jedwabistego połysku. Odżywki z kolei ułatwiają rozczesywanie i przywracają włosom elastyczność.

Hebe Cosmetics odświeżający szampon do włosów

Odświeżający szampon skutecznie oczyszcza włosy i skórę głowy, usuwając zanieczyszczenia i pozostałości po produktach do stylizacji. Nadaje włosom miękkość, pozostawia je głęboko odświeżone i lśniące. Receptura wzbogacona o botaniczne ekstrakty z owoców mango, kiwi i kokosa. Zawiera 96% składników naturalnego pochodzenia.

Cena: 17,99 zł/400 ml

Hebe Cosmetics nawilżający szampon do włosów

Nawilżający szampon delikatnie oczyszcza włosy i skórę głowy. Nadaje miękkość, wzmacnia i wygładza. Sprawia, że włosy są nawilżone, bardziej sprężyste i błyszczące. Receptura wzbogacona o botaniczne ekstrakty z kwiatów lotosu i ylang-ylang oraz sok z aloesu. Zawiera 96% składników naturalnego pochodzenia.

Cena: 17,99 zł/400 ml

Hebe Cosmetics szampon zwiększający objętość włosów

Szampon zwiększający objętość delikatnie oczyszcza włosy i skórę głowy. Lekka formuła nie obciąża włosów, unosząc je od nasady. Nadaje włosom miękkość, pozostawia je jedwabiste i lśniące. Receptura wzbogacona o botaniczne ekstrakty z irysa, orchidei i jaśminu. Zawiera 97% składników naturalnego pochodzenia.

Cena: 17,99 zł/400 ml

Hebe Cosmetics wygładzający szampon do włosów

Wygładzający szampon delikatnie oczyszcza włosy i skórę głowy. Zapobiega puszeniu się włosów, nadając im gładkość. Sprawia, że stają się jedwabiste, błyszczące i miękkie. Receptura wzbogacona o botaniczne ekstrakty z lnu, chabra bławatka oraz hydrolizowane proteiny pszenicy. Zawiera 97% składników naturalnego pochodzenia.

Cena: 17,99 zł/400 ml

Hebe Cosmetics odżywka do włosów do codziennego stosowania

Pielęgnująca odżywka do codziennego stosowania dodaje włosom blasku, uelastycznia je i sprawia, że wyglądają świeżo. Ułatwia rozczesywanie oraz zmniejsza elektryzowanie się włosów. Receptura wzbogacona o botaniczne ekstrakty z owoców mango, kiwi i kokosa. Zawiera 98% składników naturalnego pochodzenia.

Cena: 17,99 zł/380 ml

Hebe Cosmetics nawilżająca odżywka do włosów

Nawilżająca odżywka dostarcza włosom nawilżenia, przywracając im miękkość oraz blask. Włosy są wzmocnione, jedwabiste i bardziej elastyczne. Ułatwia rozczesywanie i sprawia, że włosy mniej się elektryzują. Receptura wzbogacona o botaniczne ekstrakty z kwiatów lotosu i ylang-ylang oraz sok z aloesu. Zawiera 98% składników naturalnego pochodzenia.

Cena: 17,99 zł/380 ml

Hebe Cosmetics odżywka zwiększająca objętość włosów

Odżywka zwiększająca objętość włosów ułatwia rozczesywanie i sprawia, że włosy mniej się elektryzują. Stają się lśniące, miękkie i elastyczne. Receptura wzbogacona o botaniczne ekstrakty z irysa, orchidei i jaśminu. Zawiera 98% składników naturalnego pochodzenia.

Cena: 17,99 zł/380 ml

Hebe Cosmetics wygładzająca odżywka do włosów

Wygładzająca odżywka przywraca włosom miękkość i elastyczność oraz ułatwia ich rozczesywanie. Zmniejsza efekt puszenia się włosów, wygładza je i wzmacnia. Sprawia, że mniej się elektryzują. Receptura wzbogacona o botaniczne ekstrakty z lnu, chabra bławatka oraz hydrolizowane proteiny pszenicy. Zawiera 98% składników naturalnego pochodzenia.

Cena: 17,99 zł/380 ml

Produkty w 100% przyjazne dla wegan. Butelki 100% rPET (tworzywo odzyskane z recyklingu). Produkty Hebe Cosmetics dostępne są wyłącznie w drogeriach Hebe, w sklepie internetowym hebe.pl i w aplikacji.

Leave A Reply

Your email address will not be published.