W świecie urody, mody i showbiznesu...

Pielęgnacja z myBIO Intima

0 0
Marka myBIO wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, stworzyła nową linię kosmetyków przeznaczonych do higieny intymnej. Żele z serii Intima opracowane zostały na podstawie roślinnych i zaawansowanych bio składników aktywnych pochodzących z ekologicznych regionów świata. Poznaj moc najwyższej jakości ekstraktu z kory czerwonego klonu, hydrolatu konopi i ekstraktu z kory żółtej brzozy, które zostały zamknięte w formułach złożonych w 98% ze składników pochodzenia naturalnego. Już teraz postaw na wyjątkową i bardzo delikatną pielęgnację miejsc intymnych. Nowe żele z linii my?BIO Intima dostępne w drogeriach Hebe.

myBIO Intima BioNawilżenie Kora Klonu Żel do higieny intymnej przeciw suchości

Żel wspomaga odpowiednią pielęgnację okolic intymnych i łagodzenie uczucia suchości. Ekstrakt z kory czerwonego klonu, który jest bogaty w polifenole, nawilża i kondycjonuje skórę. Kwas mlekowy pomaga utrzymać prawidłową równowagę pH. Z kolei betaina skutecznie łagodzi podrażnienia i wzmacnia barierę ochronną skóry.

myBIO Intima BioRegeneracja Hydrolat Konopi Żel do higieny intymnej do codziennej pielęgnacji i profilaktyki

Żel wzmacnia barierę ochronną, nawilża i regeneruje. Opracowany z myślą o codziennej pielęgnacji i profilaktyce. Hydrolat konopi wykazuje działanie kojące i łagodzące. Kwas hydro-mlekowy stymuluje i wzmacnia naturalną barierę ochronną oraz pomaga utrzymać równowagę pH. Dodatkowo alantoina odpowiada za prawidłowe nawilżenie.

myBIO Intima BioUkojenie Kora Brzozy Emulsja do higieny intymnej na podrażnienia i podczas upławów

Emulsja skutecznie łagodzi swędzenie i pieczenie. Została opracowana z myślą o pielęgnacji podrażnień i podczas upławów. Ekstrakt z kory żółtej brzozy wspomaga łagodzenie miejsc intymnych i regenerację skóry. Kwas mlekowy przywraca i pomaga utrzymać optymalne pH okolic intymnych. Natomiast prebiotyki chronią naturalną mikroflorę delikatnych miejsc przywracając komfort.

Cena: 16,99 zł/ 250 ml

Leave A Reply

Your email address will not be published.