W świecie urody, mody i showbiznesu...

Masażery, które zadbają o Twój kręgosłup i młody wygląd

0 0
Urządzenia do domowej pielęgnacji są jednymi z tych przedmiotów, które coraz częściej wręczamy jako prezent. Ich przeznaczenie jest zazwyczaj ściśle dopasowane do potrzeb obdarowanego, dlatego idealnie sprawdzają się jako upominek na urodziny, walentynki czy dzień babci lub dziadka. Przykładami takich urządzeń są masażery, przeznaczone do konkretnych partii ciała. Skutecznie zastępują one zabiegi wykonywane przez profesjonalistę.

Zadbaj o kręgosłup

W ciągu ostatnich kilkunastu lat człowiek diametralnie zmienił swój sposób życia. Nieważne czy mamy trzydzieści czy sześćdziesiąt lat, zazwyczaj popełniamy ten sam błąd – nie zmieniamy naszej pozycji przez co te same partie kręgosłupa są stale obciążone. Praca przy biurku czy poruszanie się autem w siedzącej pozycji przyczyniają się do tego, iż coraz więcej Polaków skarży się na bóle odcinka lędźwiowego, bóle ramion, szyi czy ogólnie pleców. Powyższe dolegliwości potrafią skutecznie uprzykrzyć życie i doprowadzić do jeszcze większego ograniczenia naszej mobilności. Używanie specjalistycznej poduszki niweluje ból ramion, szyi, czy poprawia sprawność, mającego istotny wpływ na nasze poruszanie, odcinka lędźwiowego kręgosłupa.

Funkcjonowanie naszego organizmu z pewnością możemy porównać do zestawu naczyń połączonych. Prawidłowo wykonany masaż pozwoli rozluźnić mięśnie ramion, stóp czy nóg i zmniejszyć napięcie mięśniowe przez co będziemy mogli odnieść wrażenie, jakbyśmy byli młodsi o kilka lat, a i przez to łatwiej będzie nam się poruszać. Takie efekty z pewnością uzyskamy po wykorzystaniu Garett Beauty Relax. Przyjemna w dotyku i wygodna poduszka w kształcie rogala wykona zbawienny dla kręgosłupa masaż uciskowy bądź połączenie masażu uciskowego wraz z wibracyjnym. Nie bez znaczenia dla wygody użytkowania ma wyposażenie urządzenia w akumulator, który, po pełnym naładowaniu, pozwala w sumie na 4-godzinną pracę.

W walce ze zmarszczkami

Stres i wciąż rosnące tempo życia mają istotny wpływ na nasz wygląd. Jest to szczególnie widoczne w okolicy oczu. To właśnie tam najszybciej pojawiają się oznaki zmęczenia, które jest spowodowane zbyt wieloma godzinami spędzonymi w pracy, czy stresem, również silnie oddziałującym na nasz organizm. Te właśnie czynniki powodują, że nasza cera staje się szara, a zmarszczki coraz głębsze. Skutecznie dodają nam one lat, a z biegiem czasu coraz trudniej się ich pozbyć. Choć pierwszym skojarzeniem z efektywną bronią w walce ze zmarszczkami jest medycyna estetyczna, pomocne mogą okazać się soniczne masażery okolic oczu. Jednym z nich jest Garett Beauty Lift Eye. Swoje działanie opiera na EMS, które stymuluje tkanki skóry. Pobudzenie to daje niesamowite rezultaty w redukcji oznak zmęczenia, niwelowaniu obrzęków, cieni czy zmarszczek. Urządzenie pozwala wybrać użytkownikowi jeden z trzech poziomów intensywności zabiegu. Świetnie sprawdza się w połączeniu z wszelkiego rodzaju esencjami i kremami pod oczy. Dzięki zastosowaniu Garett Beauty Lift Eye substancje aktywne, zawarte w kosmetykach, wnikają w głąb skóry i działają skuteczniej.

Można śmiało stwierdzić, że z roku na rok systematycznie zwiększa się portfolio zabiegów, które jeszcze do niedawna były dostępne tylko w profesjonalnych gabinetach. Dziś, wykorzystując nowe technologie, możemy znaleźć urządzenia, które skutecznie radzą sobie z naszymi problemami zdrowotnymi. Niewygórowana kwota, którą musimy za nie zapłacić, zazwyczaj zwraca się już przy drugim czy trzecim zabiegu. To sprawia, że są one idealne, gdy szukamy praktycznego prezentu dla siebie lub bliskiej nam osoby.

Leave A Reply

Your email address will not be published.