W świecie urody, mody i showbiznesu...

Mezoterapia mikroigłowa z YASUMI Derma Roller V2

0 4
YASUMI Derma Roller V2 tworzy mikrouszkodzenia, które stymulują wytwarzanie kolagenu i elastyny, a tym samym przyspieszają procesy regeneracyjne skóry. Zwiększa również absorbcję składników aktywnych aż o 85%. Regularnie stosowany spłyca zmarszczki, poprawia napięcie skóry i wyrównuje jej koloryt.

YASUMI Derma Roller V2 jest urządzeniem kosmetycznym wyposażonym w 64 tytanowe igły, rozłożone na 4 tarczach, szklany zbiorniczek, który mieści 10 ml serum, oraz pokrywę zabezpieczającą roller przed zabrudzeniem. Igły mogą mieć dwie długości.

 • 0,25 mm – do mezoterapii okolic oczu oraz twarzy w przypadku skóry wrażliwej
 • 0,50 mm – do mezoterapii twarzy, szyi, dekoltu

Zabieg mezoterapii mikroigłowej warto wykonywać 2-3 razy w tygodniu, w odstępie przynajmniej dwóch dni. W wyniku powstałych mikrouszkodzeń skóra wytwarza więcej kolagenu i elastyny, a dzięki temu staje się bardziej sprężysta i jędrna. Zmarszczki ulegają spłyceniu. Mikrouszkodzenia zwiększają także absorbcję składników aktywnych zawartych w serum aż o 85%. Serum dobieraj indywidualnie do swoich potrzeb. W internetowym sklepie oraz gabinetach YASUMI znajdziesz wiele propozycji skoncentrowanych preparatów w ampułkach.

Jak używać Derma Rollera V2

 1. Wykonaj staranny demakijaż twarzy, szyi, dekoltu.
 2. Przed zabiegiem zdezynfekuj aplikator.
 3. Do szklanego zbiorniczka wlej wybrane serum YASUMI.
 4. Zdejmij plastikową pokrywę z aplikatora.
 5. Przyłóż do skóry aplikator z igiełkami i delikatnie dociskając rozpocznij nakłuwanie wybranej okolicy. Urządzenie prowadź w pionie, poziomie i po skosie. Zabieg powinien trwać od 4 do 10 minut.
 6. Po skończeniu ponownie zdezynfekuj aplikator oraz umyj słoiczek, w którym było serum.

Przeciwwskazania:

 • ciąża i karmienie piersią,
 • stan zapalny skóry,
 • choroba nowotworowa,

Cena YASUMI Derma Roller V2: 69 zł

Leave A Reply

Your email address will not be published.