W świecie urody, mody i showbiznesu...

Mikrodermabrazja, czyli prosty sposób na piękną cerę

0 1
Delikatna, gładka i świetlista cera to marzenie każdej kobiety. Aby zadbać o jej kondycję, często kupujemy coraz więcej kosmetyków. Niestety zdarza się, że ich stosowanie nie przynosi oczekiwanych efektów. Wynika to z faktu, że pielęgnacja, która opiera się tylko o kosmetyki, jest niedokładna. Samo nakładanie bądź wklepywanie kremów, olejków nie sprawia, że wnikają one w głębsze warstwy skóry. Dodatkowo musi być ona dokładnie oczyszczona. Rozwiązaniem jest połączenie działania kosmetyków z korzyściami, jakie zapewniają urządzenia, pozwalające na samodzielnie przeprowadzenie profesjonalnego zabiegu. Jednym z nich jest Garett Beauty Skin Pro.

Niezwykłe efekty mikrodermabrazji

Wykonanie mikrodermabrazji bez konieczności umawiania się do kosmetyczki jest możliwe i do tego przynosi zaskakujące rezultaty! Profesjonalny zabieg, z wykorzystaniem Garett Beauty Skin Pro, zapewnia głębokie oczyszczenie i odświeżenie cery. Wykonywany masaż próżniowy oraz ciepły kompres wspomagają wchłanianie składników odżywczych, zawartych w kosmetykach, dlatego efekty stosowania produktów pojawiają się szybciej i są bardziej widoczne. Ogólny stan skóry ulega znaczącej poprawie, a wszystko to dzięki najnowszej technologii. W Garett Beauty Skin Pro wykorzystano również terapię fotonową (3 barwy). Działanie każdego koloru ma inne właściwości. Czerwony wspomaga regenerację, zielony rozjaśnia, a niebieski działa antybakteryjnie i przeciwtrądzikowo.

Dla kogo przeznaczona jest mikrodermabrazja?

Garett Beauty Skin Pro oferuje szerokie spektrum działania. To urządzenie znakomicie sprawdza się w przypadku osób zmagających się z niedoskonałościami, ponieważ mikrodermabrazja zmniejsza widoczność rozszerzonych porów oraz złuszcza martwy naskórek. Stymuluje także biorewitalizację. Dzięki temu Garett Beauty Skin Pro jest doskonałym wyborem dla osób dojrzałych, którym zależy na przywróceniu jędrności i gładkości. Co więcej, produkt posiada 5 poziomów mocy i jego działanie można dopasować do konkretnych oczekiwań. Korzystanie z niego jest całkowicie bezpieczne, nawet w przypadku wrażliwej skóry.

Jak prawidłowo wykonać zabieg pielęgnacyjny z wykorzystaniem Garett Beauty Skin Pro?

Korzystanie z urządzenia jest bardzo proste. Wystarczy kilka kroków, aby wykonać efektywny i bezpieczny zabieg pielęgnacyjny. Pierwszym zadaniem jest dokładne umycie twarzy oraz nałożenie na nią ciepłego ręcznika, który otworzy pory. Następnie możemy przystąpić do właściwej części kuracji.

Produkt należy przesuwać od okolicy brody w górę, przechodząc do pozostałych partii: nosa, czoła i policzków. Warto pamiętać, aby nie oczyszczać wielokrotnie tego samego fragmentu ciała. Ostatnim krokiem jest umycie twarzy płynem łagodzącym oraz nałożenie kremu nawilżającego.

Regularne stosowanie Garett Beauty Skin Pro przynosi długotrwałe i znakomite efekty, które można osiągnąć w domowych warunkach. Przez pierwsze kilka tygodni mikrodermabrazję zaleca się wykonywać co 7-10 dni. Aby podtrzymać rezultaty, czynność powinno się powtarzać co 4-6 tygodni. Skóra po oczyszczaniu jest bardziej wrażliwa, dlatego należy unikać silnych promieni słonecznych, chloru czy sauny. Mniejsze nasłonecznienie i niższe temperatury sprawiają, że jesień i zima to idealny czas, by zacząć swoją przygodę z mikrodermabrazją.

Leave A Reply

Your email address will not be published.