Zapachowa eksplozja

0
Minęły już 2 lata od momentu, kiedy olejek Huile Prodigieuse Florale skradł nasze serca i uwiodła wyjątkowym kwiatowym zapachem. W tym roku marka Nuxe spotęguje nasze zapachowe uzależnienie wprowadzając dwa nowe produkty, które zagwarantują wprowadzenie w sielski i beztroski nastrój: Prodigieux Floral le Parfum oraz zmysłowy żel pod prysznic z tej samej linii.

Huile Prodigieuse Florale zamknięty w wodzie perfumowanej, to figlarny zapach, który wprowadza w beztroski nastrój. Zrelaksuj się na różowym obłoku, zostawiając wszystkie zmartwienia za sobą.

Żel pod prysznic Prodigieux Floral

Poranny prysznic automatycznie dodaje energii, pomagając pozytywnie zacząć dzień. Uwielbiana, bogata konsystencja i delikatna piana, które otaczają ciało lekką warstwą zapachu, natychmiastowo wprowadzają w dobry nastrój. Botaniczne pochodzenie bazy oczyszczającej (Kokos i Pszenica) w połączeniu ze słodkim Olejkiem Migdałowym i botaniczną Gliceryną delikatnie oczyszcza skórę, pozostawiając ją jedwabistą i napiętą.

Perfumy Prodigieux Floral

Radosne nuty kompozycji w połączeniu z Magnolią oraz harmonią z Grejpfrutem i Piżmem ożywią zmysły i podniosą na duchu. Od pastelowego po cukierkowo różowe: różnorodne spektrum kolorów na buteleczce tak zwiększa swoją intensywność, jak wzrasta przyjemność z użytkowania wyjątkowych perfum.

Leave A Reply

Your email address will not be published.