W świecie urody, mody i showbiznesu...

Tusze do zadań specjalnych

0 1
INGRID COSMETICS to polska marka specjalizująca się w produkcji kosmetyków do makijażu. Wysoką jakość produktów zapewniają dobierane z najwyższą starannością, wyselekcjonowane składniki, poddawane szczegółowym kontrolom w laboratorium Verona Products Professional. Dzięki takiemu procesowi powstają przystępne cenowo kosmetyki kolorowe o wysokiej jakości. Szerokie portfolio marki daje możliwość wykonania zarówno makijażu codziennego, jak i tego na wyjątkowe okazje.

INGRID COSMETICS przedstawia NO SPLASH! wodoodporną, gotową na wszystko maskarę, która pogrubi, wydłuży i podkręci rzęsy, zapewniając spektakularne spojrzenie. Deszcz, śnieg, woda, a nawet para wodna spod maseczki, nie zrujnują doskonałego wyglądu rzęs. Formuła zawiera olejek arganowy, witaminę E oraz peptydy stymulujące wzrost rzęs.

Maskara BIG EFFECT spektakularnie pogrubia rzęsy i nadaje spojrzeniu zniewalającego charakteru. Dzięki specjalnie wyprofilowanej szczoteczce zapewnia natychmiastowy, długotrwały efekt. Jej formuła zawiera olejek arganowy, witaminę E oraz peptydy, które stymulują wzrost rzęs.

Laminacja rzęs to zabieg o długotrwałym efekcie, który ma na celu ich odżywienie, uniesienie i wydłużenie. Zabieg laminacji stał się bezpośrednią inspiracją do stworzenia nowej maskary INGRID COSMETICS LAMINATION EFFECT, która zapewnia maksymalne wydłużenie i wymodelowanie linii rzęs. Dzięki profesjonalnie wyprofilowanej, silikonowej szczoteczce dociera do wszystkich włosków, gwarantując efekt jak po laminacji. Formuła zawiera olej arganowy, witaminę E oraz peptydy stymulujące wzrost rzęs.

Cena: 26,99 zł/12 ml

Leave A Reply

Your email address will not be published.