Duet jak z marzeń, skóra jak ze snów

0
Każda jest wyjątkowa. Czy można więc każdej obiecać to samo i mieć pewność, że obietnica się spełni? Samarité udowadnia, że tak. O czym teraz może przekonać się każda z nas, robiąc sobie lub bliskiej osobie prezent w postaci Samarité Divine Secret Set.

Samarité Divine Secret Set to perfekcyjnie zbalansowany duet. To połączenie dwóch wyjątkowych kosmetyków: serum tak niewiarygodnego w działaniu, że nazwano je bezcenną tajemnicą oraz kremu dla odmłodzenia skóry tak niezawodnego, że nazwano go boskim! Set działa wielowymiarowo na skórę twarzy, szyi oraz dekoltu i sprawia, że proces starzenia, niczym za dotknięciem różdżki, zostaje zatrzymany. Bez względu na to, czy cera jest sucha czy tłusta, bezproblemowa czy z niedoskonałościami, normalna czy wrażliwa, zestaw pozwoli cofnąć proces starzenia o kilka lat i zapomnieć czym jest zwiotczała, poszarzała i zmagająca się ze zmarszczkami skóra.

Bogactwo naturalnych składników aktywnych i biotechnologicznie zaawansowanych substancji nowej generacji pozwoliły stworzyć produkty mające doskonałe działanie, jakiego do tej pory nikt nie doświadczył. Dogłębne i długotrwałe nawilżenie, efekt liftingu, spłycone zmarszczki od mimicznych po głębokie, zmniejszona widoczność przebarwień czy plam pigmentacyjnych, wymodelowany owal twarzy i szyi, zniwelowane opuchnięcia, cienie od oczami oraz zaczerwienienia. To tylko niektóre z efektów, na jakie można liczyć stosując ten niesamowity duet Samarité.

Samarité Divine Secret Set NOWOŚĆ

  • Divine Secret Serum 30 ml
  • Divine Cream 45 ml

Cena: 429,99 zł

Leave A Reply

Your email address will not be published.