Piękna skóra stóp dzięki skarpetkom od Perfecty

0
Stopy unoszą Cię przez cały dzień i to na nich spoczywa ciężar całego ciała. Z tego powodu są szczególnie narażone na podrażnienia i skutki przemęczenia, dlatego bardzo ważne jest, abyś odpowiednio dobrze o nie dbała.

Skórę na stopach należy pielęgnować z taką samą rzetelnością, jak skórę twarzy. Ci, którzy lubią nosić syntetyczne skarpetki lub rajstopy, preferują niewygodne, obcisłe buty, a także cierpią na niedobór witamin, często borykają się z problemem wysuszonej, stwardniałej skóry na stopach. Szybkim i skutecznym rozwiązaniem jest nowość marki Perfecta: skarpetki złuszczające Exfoliating Foot Mask.

To gotowe do włożenia skarpetki, wypełnione maską złuszczającą, która przez 60 minut pielęgnuje stopy. Maska do stóp bazuje na kwasach mlekowym i glikolowym. Usuwa martwy naskórek, dając efekt wygładzonych stóp. Dodatek ekstraktów z owoców przyczynia się do odżywienia skóry, a dzięki glicerynie stopy stają się idealnie nawilżone. Opakowanie zawiera jedną parę skarpetek wypełnionych aktywną substancją złuszczającą.

  • 6,6% kwas mlekowy + kwas glikolowy to kompleks kwasów wykazujących działanie złuszczające poprzez osłabianie wiązań pomiędzy keratynocytami. Odsłania nowe, młodsze warstwy naskórka. Zapewnia nawilżenie skóry i wspomaga jej odnowę i regenerację.
  • Gliceryna wiąże cząsteczki wody w naskórku oraz poprawia miękkość skóry.
  • Ekstrakt z awokado odżywia i wzmacnia naskórek, wspomagając jego regenerację.
  • Ekstrakt z mięty pieprzowej daje przyjemne odczucie świeżości na stopach.

Stosowanie:

  1. Przetnij nożyczkami wzdłuż zgrzewu aby rozdzielić skarpetki, następnie wsuń stopy
    w skarpetki i przyklej taśmę zabezpieczającą dookoła kostki.
  2. Następnie pomasuj stopy przez skarpetki, aby równomiernie rozprowadzić emulsję na stopach. Pozostaw skarpetki na stopach przez 60-90 minut.
  3. Zdejmij skarpetki, spłucz emulsję ze stóp i umyj je.
  4. W ciągu 4-10 dni naskórek zacznie się złuszczać.

Leave A Reply

Your email address will not be published.