Odmładzająca moc botanicznego retinolu

0

PERFECTA BIO RETINOL to linia przeciwzmarszczkowych kosmetyków, które wykorzystują jedno z najnowszych odkryć kosmetologii BOTANICZNY RETINOL, czyli bakuchiol. Receptury zawierają 98% składników pochodzenia naturalnego. Cała gama skutecznie niweluje oznaki starzenia się skóry oraz przywraca jej młodzieńczy i promienny wygląd. Dzięki zawartości bioaktywnych składników pochodzenia naturalnego kosmetyki Perfecta Bio Retinol mają niezwykłą odmładzającą siłę i są przy tym wyjątkowo delikatne dla skóry.

Naturalny, żółty odcień kremów do twarzy pochodzi od oleju buriti? to bogaty w prowitaminę A olej z owoców ?drzewa życia?, który dodatkowo odżywia i rewitalizuję skórę oraz poprawia jej koloryt.

PRZECIWZMARSZCZKOWY KREM NA DZIEŃ I NA NOC 30+

Nawilżający krem na dzień i na noc stworzony w 98% ze składników pochodzenia naturalnego o silnych właściwościach wygładzających i odmładzających. Znakomicie pielęgnuje skórę, poprawia jej napięcie oraz zmniejsza widoczność zmarszczek i linii mimicznych. Delikatna, aksamitna formuła zapewnia natychmiastowe wygładzenie i komfort przez cały dzień. Idealny jako baza pod makijaż. Polecany do pielęgnacji przez cały rok.

Cena: 28,99/50 ml

PRZECIWZMARSZCZKOWY KREM NA DZIEŃ I NA NOC 40+

Liftingujący krem na dzień i na noc stworzony w 98% ze składników pochodzenia naturalnego o silnych właściwościach odmładzających i wygładzających. Znakomicie pielęgnuje skórę, zmniejsza widoczność zmarszczek i linii mimicznych oraz zwiększa jej elastyczność. Delikatna, aksamitna formuła zapewnia natychmiastowe wygładzenie i komfort przez cały dzień. Idealny jako baza pod makijaż. Polecany do pielęgnacji przez cały rok.

Cena: 28,99/50 ml

PRZECIWZMARSZCZKOWY KREM NA DZIEŃ I NA NOC 50+

Odżywczy krem na dzień i na noc stworzony w 98% ze składników pochodzenia naturalnego o silnych właściwościach ujędrniających i odmładzających. Znakomicie pielęgnuje skórę, zwiększa jej elastyczność oraz redukuje widoczność zmarszczek. Delikatna, aksamitna formuła zapewnia natychmiastowe wygładzenie i komfort przez cały dzień. Idealny jako baza pod makijaż. Polecany do pielęgnacji przez cały rok.

Cena: 28,99/50 ml

SILNIE PRZECIWZMARSZCZKOWY KREM NA DZIEŃ I NA NOC 60+

Bogaty, odbudowujący krem na dzień i na noc stworzony w 98% ze składników pochodzenia naturalnego o silnych właściwościach regenerujących i ujędrniających. Znakomicie pielęgnuje skórę, redukuje widoczność oraz zapobiega powstawaniu zmarszczek. Delikatna, aksamitna formuła zapewnia natychmiastowe wygładzenie i komfort przez cały dzień. Idealny jako baza pod makijaż. Polecany do pielęgnacji przez cały rok.

Cena: 28,99/50 ml

SILNIE PRZECIWZMARSZCZKOWY KREM NA DZIEŃ I NA NOC 70+

Regenerujący krem na dzień i na noc stworzony w 98% ze składników pochodzenia naturalnego o silnych właściwościach odżywczych i poprawiających koloryt. Znakomicie ujędrnia skórę, niweluje widoczność przebarwień oraz redukuje długość i głębokość zmarszczek. Delikatna, aksamitna formuła zapewnia natychmiastowe wygładzenie i komfort przez cały dzień. Idealny jako baza pod makijaż. Polecany do pielęgnacji przez cały rok.

Cena: 28,99 zł/50 ml

Leave A Reply

Your email address will not be published.