Trwała stylizacja włosów

0
Davines prezentuje nowego sprzymierzeńca trwałej fryzury. To Blow Dry Primer. Produkt z linii do stylizacji More Insde tworzy teksturę, przyspiesza suszenie włosów oraz chroni przed ciepłem i wilgocią. Kosmetyk dostępny jest w salonach fryzjerskich współpracujących z marką.

Włoska marka Davines wprowadziła nowy, w pełni zrównoważony Blow Dry Primer, który naniesiony na mokre włosy zapewnia fryzurze mocne utrwalenie. Kosmetyczna nowość to nie tylko idealna baza do upięć, ale także spray skutecznie zabezpieczający przed wysoką temperaturą, budujący jednolitą teksturę i skracający czas suszenia za pomocą suszarki.

Nowy Blow Dry Primer tworzy barierę pomiędzy delikatnym trzonem włosa a czynnikami środowiskowymi, takimi jak wilgoć, wysoka temperatura urządzeń do stylizacji czy sebum produkowane przez skórę głowy. Jego formuła bazuje na synergii czynnika mocno nawilżającego, ułatwiającego stopniowe odkładanie się cząsteczek wody, oraz czynnika ekstremalnej sprężystości. Spray równomiernie rozprowadza się na powierzchni włosów, zwiększając skuteczność działania i siłę utrwalenia. Podkreśla stylizację poprzez nadanie elastyczności i wzmocnienie naturalnego blasku. Primer wyprodukowano w zgodzie z ideą zrównoważonego rozwoju Davines. Jest neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla, do opakowania wykorzystano sztuczne tworzywo pochodzenia roślinnego oraz makulaturowy papier z certyfikatem FSC.

Davines Blow Dry Primer

Spray dla trwałej fryzury

  • Nadaje teksturę i objętość
  • Wydłuża trwałość stylizacji
  • Chroni przed wilgocią i ciepłem emitowanym przez gorące narzędzia
  • Skraca czas suszenia
  • Zwiększa naturalny połysk włosów

Cena: 120 zł/250 ml

Leave A Reply

Your email address will not be published.