ZO Skin Health rozjaśni skórę

0
Jednym z podstawowych problemów, z jakim zmaga się skóra w trakcie lata to skłonność do powstawania przebarwień. Brązowe plamy na twarzy czy plamy po opalaniu to efekt działania promieni ultrafioletowych, które zaburzają funkcjonowanie komórek pigmentacyjnych skóry, czyli melanocytów.

W portfolio marki ZO Skin Health znajdują się preparaty oraz programy pielęgnacyjne, których działanie, oparte jest m.in. na retinolu, substancjach wspomagających rozjaśnianie, antyoksydantach i składnikach przyspieszających złuszczanie. Programy ZO do leczenia przebarwień rozjaśniają istniejącą pigmentację i blokują procesy melanogenezy prowadzące do powstawania i odkładania nadmiaru pigmentu.

BRIGHTALIVE SKIN BRIGHTENER to wieloskładnikowa formuła, która rozjaśnia skórę i wyrównuje pigmentację. Jego działanie oparte jest na kompleksie rozjaśniającym. To połączenie wielu aktywnych substancji, które razem dają wzmocniony efekt i skutecznie hamują melanogenezę. Oprócz rozjaśniania, Brightalive regularnie i delikatnie złuszcza wierzchnie komórki warstwy rogowej. Produkt zawiera kapsułkowany kompleks antyoksydantów dzięki temu utrzymuje produkcję melaniny na stabilnym poziomie. W składzie tego niezwykłego preparatu zawarte są też substancje przeciwzapalne i nawilżające.

Cena: 549 zł/ 50 ml

RETINOL SKIN BRIGHTENER (w 3 wariantach 0,25%, 0,5% oraz 1%) należy do grupy preparatów, które pełnią kluczową rolę w kuracjach zwalczających hiperpigmentację oraz w podtrzymywaniu efektów terapii rozjaśniających. Produkt usuwa niepożądaną pigmentację oraz rozjaśnia skórę i wyrównuje jej koloryt. Formuła opiera się na łączeniu kilku funkcji w jednym kosmetyku. Retinol Skin Brightener to kompleks, który w pierwszej kolejności hamuje produkcję melaniny, rozjaśnia skórę, przyspiesza złuszczanie, by sprawnie usunąć nadmiar barwnika oraz działa antyoksydacyjnie.

  • Cena (0,25%): 379 zł/ 50 ml
  • Cena (0,5%): 469 zł/ 50 ml
  • Cena (1%): 549 zł/ 50 ml

Leave A Reply

Your email address will not be published.