Ocet jabłkowy na włosy

0
Wydaje ci się, że robisz wszystko żeby poprawić kondycję twoich włosów, a one nadal są suche, matowe lub cały czas się przetłuszczają? Sięgnij po kosmetyki bazujące na naturalnych formułach, z krótkim składem. Być może klucz do sukcesu tkwi w prostocie, a twoje włosy przeładowane są sztucznymi składnikami, które obciążają ich strukturę? Stosując przypadkowe kosmetyki, możemy pogorszyć ich stan i w rezultacie efekt naszych wysiłków jest odwrotny do zamierzonego.

Ocet jabłkowy stosowany jest w kosmetologii już od zarania dziejów. Prawdopodobnie był stałym elementem pojawiającym się w rytuałach pielęgnacyjnych twojej babci. Działa odżywczo na strukturę włosa, nadaje świeżego wyglądu i naturalnego blasku. Plusem stosowania kosmetyków z octem, jest ich kompleksowe działanie. Octem możemy potraktować każdy typ włosa, nie martwiąc się, że zrobimy sobie przy tym krzywdę.

Ocet jabłkowy jest prawdziwym źródłem witamin. Zawiera ok. 20 związków mineralnych i pierwiastków, kwas mlekowy, jabłkowy i octowy, enzymy, aminokwasy i pektyny. W jego składzie znajdziemy bioflawonoidy, beta-karoten, chlor, żelazo, fluor, potas, wapń, miedź, magnez, sód, fosfor, siarka, krzem i witaminy (A, B1, B2, B6, C, E). Jest to zestaw składników, który natura zadedykowała pielęgnacji włosów. Zawiera wszystkie niezbędne elementy odpowiadające za dobry stan skóry głowy, przywracając jej naturalne Ph i poprawia kondycję włosów, uzupełniając ich cenne mikroelementy. Efekt? Lśniące, gładkie w dotyku włosy.

  • Barwa Naturalna odżywka octowa w sprayu: 9,49 zł/200 ml,
  • Barwa Naturalna nabłyszczająca odżywka octowa: 8,49 zł/200 ml,
  • Barwa Naturalna oczyszczający szampon octowy: 5,99 zł/300 ml

Leave A Reply

Your email address will not be published.