Monika A. Słowińska twórczyni biznesu z naturalnymi, wielofunkcyjnymi produktami

0

Monika A. Słowińska to autorka projektu Piersi w SPA, promotorka naturalnej i mądrej pielęgnacji oraz twórczyni marki Biosensual – naturalnych kosmetyków oraz aromaterapeutycznych świec do masażu i pielęgnacji ciała. W branży kosmetyki profesjonalnej działa od 20 lat. W ciągu tego czasu odbyła bardzo wiele spotkań, warsztatów i szkoleń z kobietami, podczas których przekonuje, że lepiej zapobiegać, niż leczyć.

Projekt Piersi w SPA polega na uświadamiających działaniach w social mediach, ale głównie na spotkaniach z kobietami – podczas warsztatów, czy szkoleń. Monika aktywizuje kobiety do samobadania piersi poprzez naukę automasażu w myśl zasady: przyjemne z pożytecznym. Ale piersi to symbol, pretekst do mówienia o zdrowiu tak w ogóle, o pielęgnacji, refleksologii, masażu, oddechu, relaksie, odżywianiu, aromaterapii, samoakceptacji? Zarówno podczas spotkań, jak i na kanałach social media (FB Piersi w SPA) autorka projektu wyczula na sygnały organizmu i zachęca do zmian. Zaprasza ekspertów z różnych dziedzin medycyny. Wszystko w imię: lepiej zapobiegać, niż leczyć. W ramach projektu Monika zaprasza do współpracy brafiterki, które pomagają ubierać biust. Prowadzi także szkolenia dla gabinetów kosmetycznych i SPA- naukę automasażu z samobadaniem piersi. ?Im więcej kobiet zachęcę do profilaktyki? tym moja satysfakcja jest większa? ? deklaruje.

Monika Słowińska to także właścicielka marki Biosensual, która powstała z zainteresowania aromaterapią i minimalistyczną pielęgnacją. W tworzeniu świec i kosmetyków Monice od początku przyświecała zasada: lepiej mniej, ale regularnie. Połączyła zatem olejki eteryczne z woskami i olejami roślinnymi, tworząc preparat do aromaterapii i pielęgnacji, który dodatkowo wypełnia domy światłem i aromatem.

Zarówno kosmetyki, jak i świece oparte są o naturalne składniki, nie zawierają szkodliwej chemii. Balsam pod hasłem Piersi w SPA służy do pielęgnacji biustu, szyi, dekoltu i twarzy oraz ułatwia samobadanie; dezodorant w sprayu nie zawiera szkodzącej piersiom chemii i nie blokuje pracy gruczołów potowych w węzłach chłonnych pod pachami. W świecach nie ma w parafiny, lecz woski roślinne oraz olejki eteryczne. Jak deklaruje właścicielka marki: ?Moje produkty wyróżniają się naturalnym składem, a także wielofunkcyjnością. Jestem fanką minimalizmu i uważam, że jeden produkt powinien spełniać wiele funkcji, być uniwersalny. Mój balsam do biustu nadaje się też do twarzy, a dezodorant z powodzeniem może być używany jako antyseptyk do dezynfekcji rąk. Z kolei świece służą aromaterapii, a powstałym w wyniku palenia olejkiem można (a nawet powinno się!) masować całe ciało ? idealnie pielęgnuje. Takie wielofunkcyjne kosmetyki idealnie sprawdzą się podczas wakacyjnych wyjazdów?

Monika Słowińska od lat żyje w zgodzie z przyrodą, którą bardzo ceni. Dlatego ?na własnym podwórku? ogranicza użycie papieru, maksymalnie wykorzystując powtórnie wszystko, co możliwe. Opakowania do świec Biosensual w 100% nadają się do powtórnego wykorzystania oraz pochodzą z surowców z recyklingu. Szkło w świecach można po umyciu wykorzystać w domu lub przesłać do powtórnego zalania, a eko -tuby zagospodarować na przybornik itp.

Produktom Biosensual, jak i tym pod szyldem Piersi w SPA przyświecają hasła: natura, minimalizm, wielofunkcyjność. Dla właścicielki marki bardzo ważne jest również społeczne zaangażowanie w ważne sprawy i aktywizowanie ludzi do zdrowego życia.

Leave A Reply

Your email address will not be published.