Jeszcze silniejsza odbudowa zniszczonych włosów z Davines Nourishing

0

Davines udoskonalił formuły kosmetyków Nourishing, które pozwalają przywrócić nowe życie suchym, łamliwym włosom. Intensywnie odbudowująca linia została także poszerzona o nowe produkty, które zapobiegają rozdwajaniu końcówek, ułatwiają rozczesywanie i zwiększają połysk.

Rodzina kosmetyków Davines Nourishing powstała w odpowiedzi na problem odwodnionej skóry głowy i suchych, zniszczonych włosów. System produktów do domu i zabiegów do salonu fryzjerskiego ulepszono i wzbogacono o nowe pozycje. Laboratoria badawczo-rozwojowe Davines opracowały połączenie molekuł Biacidic Bond Complex. Formuła ta spaja osłabione wiązania wewnętrzne zagrożone łamliwością i zapobiega zewnętrznym uszkodzeniom oksydacyjnym. Dodatkowo za utrzymanie włosów w dobrej kondycji odpowiada fitokeratyna, połączenie protein ryżowych i powiązanych aminokwasów. Keratyna pochodzenia roślinnego wypełnia wewnętrznie uszkodzone obszary włókien i zapewnia ochronę przed wysuszeniem pod wpływem słońca, smogu i wiatru. Nowe składniki aktywne zapewniają odporność na rozdwajanie i łamliwość, zwiększają nawilżenie i połysk.

Davines Nourishing Shampoo, delikatny szampon do odwodnionej skóry głowy i łamliwych włosów

Produkt nawilża i ułatwia rozczesywanie plączących się włosów. Zawiera łagodne naturalne środki powierzchniowo czynne.

Cena: 90 zł/250 ml

Davines Nourishing Keratin Wonder Superactive, serum odbudowujące

Dzięki połączeniu fitokeratyny z formułą ochronną Biacidic Bond Complex serum przywraca nowe życie uszkodzonym pasmom poprzez uszczelnienie łusek, pozostawiając włosy miękkie i odżywione. Produkt profesjonalny, do salonu fryzjerskiego.

Davines Nourishing Keratin Booster Superactive, booster o działaniu naprawczym do mocno zniszczonych włosów

Skoncentrowany dodatek o właściwościach odbudowujących dedykowany mocno zniszczonym włosom wymagającym intensywnej naprawy. Pomaga odbudować wiązania keratynowe wewnątrz struktury włosa i zapewnia ochronę przed łamliwością. Produkt profesjonalny, do salonu fryzjerskiego.

Davines Nourishing Hair Building Pak, maska odbudowująca do suchych i zniszczonych włosów

Pozwala na skuteczną pielęgnację suchych i zniszczonych włosów w domu, a także idealnie nadaje się do utrzymania efektów i przedłużenia korzyści z profesjonalnej kuracji w salonie.

Cena: 170 zł/250 ml

Davines Nourishing Vegetarian Miracle Conditioner, odżywka do suchych i łamliwych włosów

Pozostawia włosy miękkie i lśniące o gładkiej strukturze ułatwiającej rozczesywanie. Zalecana do cienkich i średniej grubości włosów.

Cena: 160 zł/250 ml

Davines Nourishing Vegetarian Miracle Mask, maska głęboko nawilżająca do suchych i łamliwych włosów

Bogata formuła maski zapewnia włosom niezwykłe nawilżenie i odżywienie. Produkt wygładza i pomaga w rozczesywaniu nawet najbardziej niesfornych włosów. Zalecany do włosów grubych i szorstkich.

Cena: 160 zł/250 ml

Davines Nourishing Keratin Sealer, fluid uszczelniający łuski do suchych i zniszczonych włosów

Wzmacnia włókna włosów i zapobiega rozdwajaniu końcówek. Uszczelnienie łusek zapewnia trwałe efekty, wyjątkową miękkość i połysk bez obciążania włosów.

Cena: 170 zł/100 ml

Davines Nourishing Hair Royal Jelly Superactive, wielofunkcyjny koncentrat do skóry głowy, bogaty w minerały i witaminy zawarte w mleczku pszczelim

Odżywcze, nawilżające i łagodzące właściwości mleczka pszczelego, zawartego w koncentracie, zapewniają skórze głowy niezliczone korzyści.

Cena: 325 zł/6 x 8 ml

Leave A Reply

Your email address will not be published.