W świecie urody, mody i showbiznesu...

Twoja skóra też potrzebuje nawilżenia!

0 0

W okresie letnim, kiedy temperatury sięgają nawet 30 stopni i przebywamy w klimatyzowanych pomieszczeniach, organizm ludzki łatwo ulega odwodnieniu. Picie samej wody może nie wystarczyć. Nie możemy też zapomnieć o odpowiednim nawilżeniu skóry od zewnątrz. Dzięki nowoczesnym technologiom możemy szybko przywrócić przesuszonej skórze odpowiedni poziom nawilżenia, nawet w jej głębokich warstwach, i zabezpieczyć ją przed dalszą utratą wody.

FOREO proponuje zabiegi, które można wykonać samodzielnie w domu dzięki UFO 2 oraz maskom w płachcie. Tutaj z pomocą przychodzą nam szczególnie maski takie jak H2Overdose oraz Bulgarian Rose, których głównym zadaniem jest nawilżanie. Ważne funkcje UFO 2, które idealnie sprawdzą się latem to z pewnością światła LED oraz krioterapia i termoterapia. Każdy rodzaj skóry będzie nam wdzięczny za tak relaksujący zabieg, niezależnie od tego czy cały dzień pracowaliśmy w domu lub w biurze, czy też spędziliśmy go na plaży.

Latem najlepiej sprawdzi się intensywnie nawilżająca maska H2Overdose. Zawiera kwas hialuronowy, zapewnia natychmiastowy efekt, który łagodzi wszelkie podrażnienia. Zapobiega utracie wody, dzięki działaniu Ceramidów 3, które zatrzymują wodę w naskórku. Skóra jest idealnie nawilżona, miękka i gładka. UFO 2 dokładnie rozprowadza esencję maski na całej twarzy, podczas gdy termoterapia, czerwone światło LED, pulsacje soniczne oraz zielone światło LED pozwalają na wnikanie składników aktywnych dla osiągnięcia ponadprzeciętnego efektu. W zależności od kondycji skóry lub efektów, które chcemy uzyskać, sięgamy po UFO raz lub dwa razy dziennie.

Lekka formuła maski nawilżającej Bulgarian Rose została wzbogacona w rewitalizującą i nawilżającą wodę różaną, która pomaga w odświeżeniu matowej i suchej skóry. W połączeniu z UFO 2 zapewnia kompleksowy zabieg twarzy, pozostawiając cerę zdrową i nawilżoną. Jest idealną propozycją dla osób chcących nadać skórze blasku. Woda różana zawiera również właściwości przeciwutleniające i wzmacniające skórę, przez co cera staje się jaśniejsza i bardziej promienna. Jej działanie spotęgowane jest poprzez termoterapie, czerwone światło LED, krioterapie, zielone światło LED oraz pulsacje soniczne.

Leave A Reply

Your email address will not be published.