W świecie urody, mody i showbiznesu...

Preparaty rozjaśniające od ZO Skin Health

0 0

Jednym z problemów, z jakimi zmaga się nasza skórą w trakcie lata to skłonność do powstawania przebarwień. Brązowe plamy na twarzy czy plamy po opalaniu to efekt działania promieni ultrafioletowych, które zaburzają funkcjonowanie komórek pigmentacyjnych skóry, czyli melanocytów.

Wieloletnie doświadczenie Dr. Zeina Obagi w leczeniu hiperpigmentacji zaowocowało powstaniem produktów do profilaktyki oraz usuwania przebarwień. W portfolio marki ZO Skin Health znajdują się preparaty oraz programy pielęgnacyjne, których działanie, oparte jest m.in. na retinolu, substancjach wspomagających rozjaśnianie, antyoksydantach
i składnikach przyspieszających złuszczanie. Programy ZO do leczenia przebarwień rozjaśniają istniejącą pigmentację i blokują procesy melanogenezy prowadzące do powstawania i odkładania nadmiaru pigmentu.

BRIGHTALIVE SKIN BRIGHTENER to formuła, która rozjaśnia skórę i wyrównuje pigmentację. Jego główne działanie oparte jest na kompleksie rozjaśniającym, połączeniu wielu aktywnych substancji, które dają wzmocniony efekt i skutecznie hamują melanogenezę. Oprócz rozjaśniania, Brightalive bardzo delikatnie złuszcza wierzchnie komórki warstwy rogowej. Produkt zawiera kapsułkowany kompleks antyoksydantów, dzięki temu utrzymuje produkcję melaniny na stabilnym poziomie. W składzie tego niezwykłego preparatu zawarte są również substancje przeciwzapalne i nawilżające.

Cena: 549 zł/ 50 ml

RETINOL SKIN BRIGHTENER występujący w 3 wariantach 0,25%, 0,5% oraz 1% należy do grupy preparatów, które pełnią kluczową rolę w kuracjach zwalczających hiperpigmentację oraz w podtrzymywaniu efektów terapii rozjaśniających. Produkt usuwa niepożądaną pigmentację oraz szybko rozjaśnia skórę i wyrównuje jej koloryt. Retinol Skin Brightener to kompleks, który w pierwszej kolejności hamuje produkcję melaniny, rozjaśnia skórę, przyspiesza złuszczanie, by sprawnie usunąć nadmiar barwnika oraz działa antyoksydacyjnie.

  • Cena (0,25%): 379 zł/ 50 ml
  • Cena (0,5%): 469 zł/ 50 ml
  • Cena (1%): 549 zł/ 50 ml

Leave A Reply

Your email address will not be published.